Deweloper Bydgoszcz. Grupa Moderator oferuje nowe mieszkania i domy z rynku pierwotnego.
Jesteśmy jedną z niewielu firm rynku pierwotnego w Bydgoszczy, która podjęła się rewitalizacji kilkudziesięciu kamienic. Oferujemy nie tylko nowe mieszkania na sprzedaż, ale także stylowe mieszkania w wyremontowanych kamienicach.
Mieszkanie w kamienicy

Nasza wiodąca spółka, bydgoski deweloper Moderator Inwestycje, zainicjowała rewitalizację kilkudziesięciu bydgoskich kamienic zlokalizowanych w śródmieściu. Dzięki staraniom wspólnot mieszkaniowych i dewelopera, dawną świetność odzyskała m.in. Villa Kwiatowa, zaprojektowana przez Fritza Weidnera w stylu eklektycznym. Zlokalizowane w dzielnicy muzycznej kamienice przy Zamoyskiego 4 i 8 podczas kompleksowej renowacji dostosowano do współczesnych wymagań. Wyremontowano także, zaprojektowaną przez Józefa Święckiego kamienicę przy ulicy Cieszkowskiego 4. Inwestor kompleksowo  zrewitalizował mieszkania w kamienicach przy ulicy Gimnazjalnej, tworząc unikatową przestrzeń w centrum miasta. Sukcesem zakończył się remont pięknego budynku o wartości historycznej, kameralnej wili przy Chodkiewicza 5. Jesteśmy jedyną firmą na rynku pierwotnym w Bydgoszczy, która na taką skalę remontuje kamienice w mieście.

Domy w Bydgoszczy i okolicy

Deweloper swoje nowe inwestycje lokalizuje także w okolicach Bydgoszczy. W Osielsku powstaje kolejny już etap,  osiedla domów jednorodzinnych. M park to miejsce dla osób ceniących sobie przestrzeń, spokój i bezpieczeństwo. Lokalizacja łączy uroki mieszkania poza miastem z zaletami miejskiej infrastruktury. Jednorodzinny dom z własnym ogrodem pod Bydgoszczą, to znakomita alternatywa dla mieszkania w mieście. Inwestor postawił na minimalizm formy i wysoką jakość materiałów. Osiedle jest zagospodarowane zielenią i ogrodzone. Do każdego domu prowadzi utwardzony dojazd. Gmina Osielsko oferuje infrastrukturę na najwyższym poziomie, a położenie w bezpośredniej bliskości terenów zielonych sprzyja relaksowi.

Odpowiedzialny biznes w Bydgoszczy

Moderator realizując założenia społecznie odpowiedzialnego biznesu, jest organizatorem i mecenasem wielu wydarzeń kulturalnych i społecznych. Działalność Grupy Moderator docenił prof. Jerzy Hausner, zapraszając przedstawicieli firmy do zaprezentowania swoich dokonań podczas Open Eyes Economy 2018 w Krakowie. Moderator jest koproducentem wielu filmów, m.in. filmu "Kler" Wojciecha Smarzowskiego, "Szarlatan" Agnieszki Holland i partnerem Fundacji Czarny Karzeł. Na terenie nieruchomości należących do spółki, tworzą regionalni artyści, a Kino Pomorzanin jest rewitalizowane w celu przywrócenia obiektowi funkcji społecznych.  Moderator jest sponsorem tytularnym klubu sportowego „Chemik”, organizatorem  konkursów dla studentów Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy. Deweloper jest laureatem konkursu BCC FIRMA DOBRZE WIDZIANA i sygnatariuszem Bydgoskiej Deklaracji o Współpracy Biznesu i Kultury.