Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
Stylowy apartament dla singla

Stylowy apartament dla singla

Co jest najważniejsze w mieszkaniu dla singla? Skoro nie musi uwzględniać potrzeb drugiej osoby, iść na kompromis oraz niczego uzgadniać? Wydawałoby się, że będzie to styl. Indywidualny styl, rzecz jasna. Jednak praktyka dowodzi, że w mieszkaniu singla, najważniejsze jest to samo, co w mieszkaniach rodzinnych - funkcjonalność.

To kryterium było kluczowe przy aranżacji ponad 43 metrowego, pokazowego  mieszkania na 11. piętrze bydgoskiego wysokościowca Nordic Haven. Moderator Inwestycje jest właścicielem kilku podobnych, kompaktowych apartamentów o metrażu od 36 do 47 m2.

Prezentowany, pokazowy apartament to nowoczesne, funkcjonalne wnętrza, znakomite dla singla, urządzone w tak popularnym, minimalistycznym trendzie. Mieszkanie tworzy całość, a nowoczesna forma i grafitowo - biała kolorystyka w połączeniu z drewnem,  nadaje wnętrzu zdecydowany charakter. Wydzielona sypialnia zapewnia intymność. Salon wraz z aneksem kuchennym tworzy zharmonizowaną przestrzeń, w której poza funkcją wypoczynkową znakomicie wkomponowała się jadalnia.

Zastosowane rozwiązania aranżacyjne mogą być zastosowane w pozostałych apartamentach. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami. Apartamenty w Nordic Haven są szczególnie polecane klientom inwestycyjnym. Unikatowa lokalizacja, wyjątkowa architektura oraz znakomita infrastruktura to dodatkowe atuty oferty.