Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
Aranżacja apartamentu w stylu glamour w Nordic Haven

Aranżacja apartamentu w stylu glamour w Nordic Haven

Mieszkanie w stylu glamour to najnowsza propozycja bydgoskiej pracowni APA Trojanowscy. Ten eklektyczny, pełen przepychu styl łączy nowoczesność z klasyką. W luksusowym apartamencie zlokalizowanym na 8. piętrze Nordic Haven pojawią się błyszcznące powierzchnie, mocne faktury, kryształowe lampy oraz detale w kolorze złota. Mieszkanie zaprojektowane zostało w stonowanych kolorach złamanej bieli, beżu oraz kremu. 


Jednym z kluczowych elementów mieszkania są wykończenia imitujące marmur, takie jak posadzka w kuchni , podłoga w przepokoju oraz blat kuchenny. Na posadzce zastosowane zostały płytki gresowe Atlas Concorde, natomiast materiał zastosowany na blatach to wysoce odporny na urazy mechaniczne i bardzo wysokie temperatury spiek kwarcowy marki Dekton.


Otwarta strefa dzienna we wnętrzu jest przestrzenią, na którą składają się miejsca o różnym przeznaczeniu użytkowym. Część wypoczynkowa połączona została ze strefą relaksu. W mieszkaniu zaplanowano saunę. Całość łączą złote elementy dekoracyjne, gipsowa sztukateria na ścianach oraz liczne przeszklenia.