Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
Artyści na Rycerskiej 22 w Bydgoszczy

Artyści na Rycerskiej 22 w Bydgoszczy

Rycerska 22, czyli nasze BociaNowe inspiruje - kogo?
Architektów - o planach Pracowni WXCA już pisaliśmy, bydgoszczan – konkurs na nazwę udał się znakomicie, a teraz także artystów.

Plan filmowy tylko w nocy. Światła sceniczne i wszechobecny dym, który w zależności od wyobraźni odbiorcy będzie zieloną trawą, mgłą, lub podłogą w karczmie, gdzie rozegra się dramatyczna scena z diabłem, skąpcem i żołnierzem. 

Diabłem będzie BISZ. Skąpcem Ambrożym Jacek Puzinowski z Fundacji Czarny Karzeł, a żołnierzem Czesław Mozil. Nad wszystkim czuwać będzie tajemnicza postać w czerni - Krystyna Mazurówna.

Wszystko to, już wkrótce, na terenie należącym do Moderator Inwestycje przy Rycerskiej 22. Planowana budowa nowego osiedla mieszkaniowego pod nazwą BociaNowe, rozpocznie się wiosną. Teraz wykorzystujemy miejsce i czas do realizacji różnorodnych, śmiałych artystycznych przedsięwzięć.

Mistrz i Róża - niestandardowa forma ekspresji, opowieść o miłości i Bydgoszczy. Powstaje na terenie naszej przyszłej inwestycji w ramach dofinansowanego przez Urząd Miasta Bydgoszcz, projektu „Bydgoszcz kręci”. Celem przedsięwzięcia jest promocja miasta. Reżyserem i scenarzystą teledysku jest profesor Zbigniew Mikołejko. Kostiumy i scenografię zaprojektowała Marta Filipiak. Plan filmowy zbudowano na terenie zadaszonego peronu kolejowego przy Rycerskiej 22.

02.07.2018

luksusowe, dwupokojowe mieszkanie dla singla w wyjątkowym Nordic Haven w Bydgoszczy

Czytaj dalej