Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
#bądźpewny

#bądźpewny

W niepewnych czasach i szacowaniu strat wynikających z pandemii koronawirusa, w biznesie szczególnie cenne jest zaufanie. Jeżeli inwestujesz w mieszkanie oszczędności swojego życia chcesz mieć pewność, że dobrze ulokowałeś swoje pieniądze.

  • Dom powstanie na czas, transakcja jest bezpieczna, a cena gwarantowana.  

Grupa Moderator działając zgodnie z polityką biznesu społecznie odpowiedzialnego, dbając o relacje z klientami, przygotowała akcję promocyjną #bądźpewny.

Do kogo jest adresowana promocja i co oznacza dla klientów?

Inwestycja w nieruchomości to znakomita lokata kapitału, pewne dywersyfikowanie dochodów i ochrona oszczędności przed inflacją. Klienci wybierając mieszkanie lub dom z oferty deweloperskiej, mogą liczyć na obniżkę ceny transakcyjnej w przypadku, gdyby Grupa obniżyła ceny mieszkań lub domów w wybranej inwestycji. 

Grupa Moderator to marka doceniana i obecna na rynku nieruchomości od 25 lat. Laureat konkursu „Firma dobrze widziana” organizowanego przez Bussines Centre Club. Aktualnie realizuje w Bydgoszczy osiedla: Industria, Avia i osiedle domów jednorodzinnych m park  w Osielsku. Budowa przebiega zgodnie z planem. Kupując od Grupy Moderator bądź pewny, że dobrze wybrałeś!  

Akcja promocyjna trwa od 1 czerwca do 31 sierpnia 2020 roku.
Szczegółowy regulamin akcji promocyjnej dostępny w siedzibie firmy. 

    >> ZOBACZ NASZE INWESTYCJE

     

    • Rynek nieruchomości a COVID-19

    Czy rynek mieszkań deweloperskich oprze się inflacji i konsekwencjom epidemii COVID-19? Czy to dobry czas na kupno mieszkania? Jakie są prognozy dla rynku nieruchomości na kolejny kwartał tego roku? Na te oraz inne pytania odpowiadamy poniżej. #bądźpewny, My jesteśmy.