Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
Balkon w nowym budownictwie- jak urządzić?

Balkon w nowym budownictwie- jak urządzić?

Wiosenne szaleństwo sadzenia kwiatów i urządzania naszych miejskich balkonów już się zaczęło. Sami w nim uczestniczymy. Nasze biuro mieści się w zabytkowej kamienicy, a taras mamy od podwórka. Ewentualne niepowodzenia ogrodnicze mogą więc pozostać niezauważone.

Lubimy klasykę. W drewnianym skrzyniach zagościły mało wymagające i odporne, piękne, czerwone pelargonie. Będziemy cieszyć się nimi aż do jesieni. To piękna, żywa dekoracja każdego balkonu. 

Z ciekawością podglądamy, jak wyglądają balkonowe aranżacje bydgoszczan. Szczególne te w nowym budownictwie, prezentują się okazale. Balkony w mieszkaniach na nowych osiedlach Avia lub Industria dają naprawdę dużo możliwości. 

Balkon to wiosną i latem prawdziwy skarb. Już od dawna jest w wielu mieszkaniach także dodatkową strefą relaksu. 

Urządzane balkonu jest coraz łatwiejsze.

Jeżeli brakuje nam doświadczenia w wyborze i pielęgnacjach, roślin, to warto skorzystać z porad fachowców.  To dobry sposób, aby uniknąć porażek i rozczarowań, koncentrując się wyłącznie na urządzaniu naszego balkonu. Nas zawsze inspiruje Zielone Pogotowie. 

Jeżeli się postaramy, to niedużym kosztem możemy zyskać dodatkową strefę relaksu, która pozwoli nam poleniuchować i odpocząć. Nawet kilka metrów  balkonu w bloku, przy odpowiedniej aranżacji, wystarczy, aby, poza kwiatami i ziołami, postawić wygodny fotel i kilka lampionów. Może zdążycie wypić poranną kawę właśnie tutaj, a pod wieczór usiąść z książką i szklanką lemoniady ?

Cieszmy się wiosną i nadchodzącym latem. Dbajmy o nasze balkony. Te duże i małe, te stare i nowe. Dbajmy o rośliny i dbajmy o siebie. Dobrego czasu spędzonego na balkonie życzymy. 

12.05.2021

Zniżki na Smart Home. Program Partnerski Grupy Moderator Gdy myślimy o inteligentnym mieszkaniu, czyli takim, gdzie większość domowych technologii działa automatycznie, to zazwyczaj zadajemy sobie pytanie, ile to kosztuje? Naszym zdaniem, nie tak dużo, jak mogłoby się wydawać i na pewno mniej niż kilka lat temu. Zacznijmy jednak od początku.

Czytaj dalej