Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
Grupa Moderator – działamy w mieście. Biznesowo i odpowiedzialnie, sportowo i kulturalnie.

Grupa Moderator – działamy w mieście. Biznesowo i odpowiedzialnie, sportowo i kulturalnie.

Wspieranie kultury i sportu to istotne elementy realizowanej przez Grupę Moderator, strategii biznesu społecznie odpowiedzialnego.

Kultura to przede wszystkim Kino Pomorzanin i realizowane w tym wyjątkowym miejscu koncerty oraz wydarzenia, a także bezpośrednie zaangażowanie w produkcje filmowe wybitnych polskich twórców, m.in. Agnieszki Holland czy Wojtka Smarzowskiego.

Sport to strategiczny sponsoring sekcji piłki nożnej, bydgoskiego Klubu Sportowego Chemik oraz wsparcie bezpłatnych zajęć dla dzieci i młodzieżowy z Akademii Piłkarskiej.


Pandemia mocno pokrzyżowała sportowe plany, więc doping - chociażby wirtualny - mile widziany i potrzebny. Zachęcamy i przypominamy, że dopóki walczysz, możesz zwyciężyć. A przynajmniej zremisować. Bydgoszczanie, kibicujcie!


Piłkę nożną w Bydgoszczy wspieramy od lat. Przypomnijmy, że przed Chemikiem był jeszcze klub sportowy Zawisza, ale od kilku miesięcy aktywnie wspomagamy autonomiczną ligę męskiej siatkówki w Bydgoszczy. Nawet mamy swój zespół, który nazywa się Grupa Moderator High Quality Volley.