Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
Bydgoskie kamienice

Bydgoskie kamienice

 Mieszkanie w kamienicy –  literacką inspiracją
 

Bydgoskie kamienice – ludzie i zdarzenia –  to nowy konkurs dewelopera Moderator Inwestycje przeznaczony dla mieszkańców wszystkich bydgoskich kamienic. Jego celem jest zebranie i wyłonienie najlepszych tekstów tematycznie związanych z historią kamienic i ludzi w nich zamieszkujących. Wszystkie nadesłane na konkurs teksty powinny dotyczyć historii rozgrywających się w opisywanych kamienicach, oryginalnych i do tej pory niepublikowanych.

Moderator do tej pory, we współpracy ze wspólnotami mieszkaniowymi, wyremontował lub zrewitalizował 50 pochodzących z przełomu lub początku XX wieku, kamienic. Znalazły się wśród nich, takie architektoniczne perełki jak willa Poli Negri, Villa Kwiatowa przy ulicy Pomorskiej 35, Kamienica przy Kanałowej 8, Zamoyskiego 4, czy najnowsza inwestycja dewelopera, zaprojektowana przez Józefa Święcickiego, kamienica przy ulicy Cieszkowskiego 4.

 

Partnerem akcji jest blog Po Bydgosku

07.11.2016

Projekt wnętrza apartamentu Gołębia 33 Interno Iza Gajewska to autorska pracownia projektowa, specjalizująca się w architekturze wnętrz prywatnych i komercyjnych. Projektantka stworzyła w Bydgoszczy wyjątkową przestrzeń – Wczasowa 10, oferującą nowoczesne rozwiązania, gdzie design to forma, która ma służyć stylowi życia. W swoich projektach łączy funkcjonalność, minimalizm oraz ekotrendy. Gołębia 33 to najnowsza nieruchomość Moderatora Inwestycje. Kameralny budynek mieszkalny bydgoskiego dewelopera posiada windę z poziomu hali garażowej. Apartamentowiec położony jest na osiedlu Górzyskowo w Bydgoszczy.

Czytaj dalej
27.10.2016

Wybierz swój dom i sprawdź, jak będzie wyglądać M Park zlokalizowany w Osielsku pod Bydgoszczą, to osiedle 56 nowoczesnych i energooszczędnych domów. To wyjątkowa alternatywa dla rodzin z dziećmi, którzy cenią sobie spokój i przyjemność z posiadania własnego ogrodu . Lokalizacja na ulicy Kolonijnej pozwala na wygodne korzystanie z udogodnień komunikacji miejskiej oraz punktów usługowych.

Czytaj dalej