Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
Zmiany cen mieszkań w Bydgoszczy

Zmiany cen mieszkań w Bydgoszczy

Kup mieszkanie - zainwestuj i zyskaj.

Klienci inwestujący w nieruchomości nie mają powodów do narzekania. Mieszkaniena wynajem w dobrej lokalizacji zapewniało w 2018 roku zysk, wyższy niż na lokacie bankowej.

Jeżeli Rada Polityki Pieniężnej w 2019 roku nie podniesie stóp procentowych, to nadal na wynajmie będzie można zrobić około 5.5%- 6% rocznie, już po uwzględnieniu wszystkich poniesionych kosztów.

Perspektywa dobrego zysku, kusi inwestorów. Z myślą o takich klientach, bydgoski deweloper Moderator Inwestycje przygotował program „Zainwestuj i zarabiaj” to oferta wyselekcjonowanych mieszkańi apartamentów położonych w centrum Bydgoszczy. Przy ulicy Gimnazjalnej 4-6-8 , Chodkiewicza 5 oraz w Nordic Haven.

Znakomita lokalizacja oraz unikatowość oferty, czyni ją atrakcyjną i limitowaną. Wielbicielom kamienic dedykujemy adresy przy Gimnazjalnej lub Chodkiewicza, a miłośnikom nowoczesności polecamy apartamenty w Nordic Haven.

W ofercie Moderatora znajduje się jeszcze kilka wyjątkowych mieszkań z uregulowanym stanem prawnym i tytułem pełnej własność. Zapraszamy do jednego z naszych apartamentów.