Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
Co warto wiedzieć, gdy kupujesz nowe mieszkanie?

Co warto wiedzieć, gdy kupujesz nowe mieszkanie?

Powszechnie uważa się, że do najważniejszych czynników, które wpływają na decyzję zakupową, należy lokalizacja i cena. Naszym zdaniem, kupując nowe mieszkanie, warto zwrócić uwagę także na dodatkowy aspekt: jakość użytych materiałów budowlanych.

Nowe domy i mieszkania, nowe technologie. 
Lubimy, gdy w domu jest ciepło zimą i przyjemnie chłodno latem, gdy jest cicho i komfortowo. Nowoczesne technologie mogą nam zapewnić upragnioną wygodę.                               
O tym, jakie znaczenie ma jakość użytych materiałów budowlanych, na podstawie aktualnie prowadzonej budowy osiedla mieszkań Industria w Bydgoszczy, rozmawialiśmy z nadzorującym budowę przedstawicielem Generalnego Wykonawcy - PW Lech, Michałem Cabajem.

 „Jestem pewien, że w mieszkaniach będzie panował dobry mikroklimat, bo budujemy z silikatu, materiału wykonanego z piasku i wapnia. Silikaty są ekologiczne, nie wydzielają szkodliwych substancji i są utwardzane za pomocą pary wodnej” - mówi Michał Cabaj. 

Co ważne, silikat można wykorzystać ponownie.  Dla mieszkańców, którzy cenią sobie środowisko naturalne, to z pewnością dobra wiadomość.