Dom na poziomie - jednym poziomie. Nastała moda na domy parterowe. - Aktualności - Deweloper Bydgoszcz - Moderator Inwestycje
31.07.2019

Dom na poziomie - jednym poziomie. Moda na domy parterowe.

Rosnąca popularność budynków jednopoziomowych

Osielsko to jedno z ulubionych miejsc bydgoszczan poszukujących spokoju i kontaktu z naturą. Po modzie na duże, piętrowe i wolnostojące domy, obserwujemy w tej podbydgoskiej gminie, rozwijający się trend na minimalistyczne w formie, wygodne domy parterowe. Ważna jest lokalizacja, coraz chętniej wybieramy zorganizowaną i uporządkowaną przestrzeń.

 

Zalety domów parterowych

Dlaczego wybieramy kompaktowe domy rozplanowane na jednym poziomie? Zalet jest wiele: brak schodów - to najważniejsze udogodnienie dla małych dzieci i seniorów. Łatwa dostępność wszystkich pomieszczeń, funkcjonalność, jedność z ogrodem, oszczędność miejsca i pieniędzy, krótszy czas budowy - to kolejne atuty, które skłaniają do wyboru takich budynków.

 

Nowoczesne rozwiązania budynków parterowych na osiedlu m park

W domach parterowych najczęściej stosowane są ekonomiczne płaskie dachy i duże przeszklenia zapewniające odpowiednie nasłonecznienie. Jeżeli odpowiada nam dom o powierzchni do 150 m2, to konstrukcja parterowa zazwyczaj wygrywa z wielopoziomową. Rosnąca popularność domów parterowych spowodowała, że kolejny etap osiedla m park w Osielsku przy ulicy Kolonijnej, to przede wszystkim domy jednopoziomowe. Inspirowane holenderskimi i skandynawskimi rozwiązaniami, wyposażone w ekonomiczną pompę ciepła oraz przestronne tarasy cieszą się coraz większą popularnością. Mieszkańcy na pewno docenią uporządkowaną przestrzeń ogrodzonego i kameralnego osiedla. Z kolejnym etapem ruszamy już wkrótce!

 

  26.07.2019

  Zdolność kredytowa - co na nią wpływa i jak ją poprawić

  czytaj dalej

  18.07.2019

  Bezpłatne porady eksperta finansowego w Moderator Inwestycje

  czytaj dalej