Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
Orły przyleciały do Moderatora!

Orły przyleciały do Moderatora!

Podczas uroczystej gali 25. edycji Polskich Nagród Filmowych ORŁY 2023 w Teatrze Polskim w Warszawie, dwa koprodukowane przez Grupę Moderator filmy, otrzymały statuetki. 

Kogo i za co nagrodzono? Zacznijmy od obsypanego nagrodami „IO” Jerzego Skolimowskiego. Orzeł za najlepszy film, najlepszą reżyserię, najlepszy scenariusz, najlepsze zdjęcia, najlepszy montaż i najlepszą muzykę. Nieźle prawda? Orły poleciały też do koprodukowanego przez Grupę Moderator filmu „Johnny”.  Statuetkę w kategorii najlepsza główna rola męska zdobył Dawid Ogrodnik, który brawurowo zagrał Księdza Jerzego Kaczkowskiego. Za drugoplanową rolę kobiecą w tym samym filmie, nagrodzono Marię Pakulnis. Doceniono również najlepszą charakteryzację. „Johnny” dostał  także nagrodę publiczności. Podsumowując, otrzymaliśmy 6 Orłów dla „IO” i 4 statuetki dla filmu „Johnny”. Jednym słowem, strzał w dziesiątkę!

"IO"jest prawdziwym rekordzistą nominacji!

"IO" uzyskał nie tylko rekordową liczbę nominacji i nagród do Orłów 2023. Przed nami jeszcze największe emocje wprost z Hollywood. 95. gala rozdania Oscarów odbędzie się w nocy z 12 na 13 marca 2023 r. Trzymajcie kciuki!