Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
Gwarancja ceny na nowe mieszkanie od Moderatora

Gwarancja ceny na nowe mieszkanie od Moderatora

Nie, to nie była reklama pasty do zębów (bo uśmiechnięci ludzi), ani badań prenatalnych (bo rodzina), ale niektórzy byli naprawdę blisko (ubezpieczenia na życie). Wszystkim, których udało się nam zainteresować naszym niestandardowym przekazem kampanii outodoorowej #bądźpewny dziękujemy i wyjaśniamy, czego my jesteśmy pewni i czego pewni mogą być nasi Klienci.

My jesteśmy pewni, że nasza pozycja na rynku nieruchomości gwarantuje bezpieczeństwo transakcji, terminowe oddanie budynku do użytkowania i wysoką jakość wykonania.

Nasi Klienci mogą być pewni, że kupują za najlepszą cenę od wiarygodnego dewelopera.

A gdyby mieszkania w wybranej przez Klienta inwestycji, jednak potaniały? Wtedy uruchomia się program #bądźpewny i gwarancja najniższej ceny, czyli finansowa tarcza Moderatora, którą objęte są transakcje zawarte do 31 sierpnia 2020.

Co to oznacza w praktyce? To proste. Gwarantujemy rekompensatę ewentualnego spadku wartości mieszkania, czyli oddajemy pieniądze. W ten sposób chcemy chronić naszych klientów, których przed ostateczną decyzją zakupową, powstrzymuje np. oczekiwanie na obniżki cen. Nasze doświadczenie na rynku nieruchomości oraz prowadzone analizy wskazują na odradzające się zainteresowanie inwestowaniem w mieszkania i domy.

Na brak pracy nie narzeka też branża budowlana. Generalny wykonawca naszego nowego osiedla Industria, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Lech” podkreśla, że cały czas mamy na regionalnym rynku widoczne zapotrzebowanie na mieszkania.

PrezesZarządu Jacek Ryba mówi - "Dużo się dzieje na placach budowy w Bydgoszczy, co nas bardzo cieszy. Jest to też symptomatyczne dla wychodzenia z okresu pandemicznego."