Industria Dworzec już w sprzedaży - Aktualności - Grupa Moderator - Rynek Pierwotny - Deweloper Bydgoszcz
02.11.2021

Industria Dworzec już w sprzedaży

Takie pomysły wymagają odwagi i dobrego projektu. Doświadczenie w rewitalizacji też się przyda- bo to wymagające zadanie.

INDUSTRIA DWORZEC- kolejny etap sztandarowej inwestycji deweloperskiej Grupy Moderator, już w sprzedaży! Po znakomicie wkomponowanych w otoczenie, utrzymanych w postindustrialnej stylistyce, budynkach zlokalizowanych przy ulicy Pomorskiej, czas na budowę przy ulicy Rycerskiej 22.

Budynek „I” to 5 pięter i 89 mieszkań w poszukiwanych metrażach. Także oczekiwanych na rynku pierwotnym w Bydgoszczy, kompaktowych mieszkań dwupokojowych o powierzchni od 30 do 40 m2. Mieszkania mają panoramiczne, trzyszybowe okna i duże balkony, a niektóre także przestronne tarasy.

W ofercie m.in. jasne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 z tarasem o rzadko spotykanej wielkości 20 m2!

W budynku dostępne są także przestronne trzypokojowe mieszkania w poszukiwanym układzie oraz komfortowe apartamenty o powierzchni 78,80 m2.

Industria „I” to znakomita propozycja dla klientów, którzy cenią sobie lokalizację w centrum miasta i nie chcą tracić czasu na dojazdy. Obok osiedla znajduje się pętla komunikacji miejskiej, a w komfortowej odległości dworzec PKP. Wysoka jakość materiałów budowlanych oraz stylowe wykończenie części wspólnych, cichobieżna winda, miejskie ogrzewanie,  podziemne miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie, to dodatkowe atuty. Osiedle będzie ogrodzone i zagospodarowane zielenią, wyposażone w małą architekturę.

W bezpośrednim sąsiedztwie pojawią się nowe rozwiązania komunikacyjne, trasy spacerowe i pas zieleni izolacyjnej. Planowana data rozpoczęcia: 1 kwartał 2022 r. Zakończenie: IV kwartał 2023 r.