Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
Industria zaprasza

Industria zaprasza

A gdyby tak do teatru? A może do filharmonii? Podwójne zaproszenie na wybrany spektakl lub koncert, taki prezent otrzymają klienci Grupy Moderator, którzy wybiorą dla siebie mieszkanie na osiedlu Industria.

Bydgoski deweloper reklamuje swoją akcję w mieście m.in. przy pomocy banerów z hasłami: „Industria zaprasza do Teatru”, „Industria zaprasza do Filharmonii”.

 Akcja promuje nie tylko największe osiedle Grupy Moderator i wskazuje na jego unikatową lokalizację: spacerem 11 minut do teatru i 14 minut do Filharmonii, ale też wspiera lokalne instytucje kultury.

 

Nasz najnowszy pomysł na promocję osiedla Industria to kolejny krok w kierunku zmiany postrzegania Bocianowa i sąsiadującego z Industrią Londynka. Osiedle już wywarło, dostrzegalny gołym okiem, wpływ na otoczenie, które również zmienia się bardzo szybko na lepsze” - podkreśla Szef Grupy Moderator Adam Gudell.

 

Ogromnym atutem osiedla jest lokalizacja i m.in. temu służy prowadzona akcja promocyjna. A przy okazji, Grupa Moderator  promuje  instytucje kultury i zachęca do uczestniczenia w spektaklach i koncertach. 

 

Grupa Moderator stara się działać miastotwórczo, takie są założenia naszej strategii CSR. Tak staramy się także działać w promocji i marketingu. Co roku robimy na Bocianowie Święto ulicy Pomorskiej i Londynka, w tym roku debiutowała także świąteczna zabawa balkonowa. Teraz proponujemy właścicielom mieszkań na osiedlu Industria wizytę w teatrze, jeśli z dziećmi to polecamy Pchłę Szachrajkę, a dorosłym Komediantkę, adaptację klasycznej powieści Reymonta opowiadającej o młodej dziewczynie, która zamierza zostać aktorką. W styczniowym repertuarze Filharmonii Pomorskiej polecamy Koncert familijny w tanecznym nastroju. To propozycja dla całych rodzin. Nie tylko tych mieszkających przy Pomorskiej 81-83.

 

Kliknij, żeby obejrzeć film o lokalizacji osiedla Industria.

05.01.2023

Kolejny etap osiedla Leszczyńskiego Park został oddany do użytkowania

Czytaj dalej