Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
Integracja mieszkańców Zamoyskiego 4

Integracja mieszkańców Zamoyskiego 4

Spotkanie mieszkańców kamienicy

Kamienica przy ulicy Zamoyskiego 4 w Bydgoszczy, ma swoją piękną i długą historię. Dzisiaj, dzięki nowym właścicielom i staraniom dewelopera Moderator Inwestycje, odzyskała dawną świetność.

Mieszkania w kamienicy mają wiele zalet i stale zwiększające się grono wielbicieli. Mieszkańcy Zamoyskiego 4 spotkali się na uroczystej kolacji w restauracji Western, na którą zaprosił Adam Gudell – prezes spółki Moderator Inwestycje. Rozmowom i anegdotom nie było końca, i to w wielu językach. Mieszkańcy kamienicy pochodzą z wielu rejonów świata, w tym z Norwegii, Ukrainy, a nawet Chin. Pani Barbara Szala, jedna ze współwłaścicielek nieruchomości, poinformowała o zamiarze założenia w sąsiedniej, położonej przy Zamoyskiego 8, kamienicy Poli Negri, otwartego dla wszystkich mieszkańców Klubu „A@B ARTS CORNER”. Naszym gościom za wspólnie spędzony czas, serdecznie dziękujemy.

Spotkanie integracyjne mieszkańców Zamoyskiego
Spotkanie integracyjne mieszkańców Zamoyskiego
Spotkanie integracyjne mieszkańców Zamoyskiego
Spotkanie integracyjne mieszkańców Zamoyskiego
Spotkanie integracyjne mieszkańców Zamoyskiego
07.12.2016

Mieszkanie w kamienicy. Wyjątkowa cena Deweloper Moderator Inwestycje zaprasza na Wyprzedaż Rocznika. W ofercie wybrane modele z 1900 roku tańsze o 10 tysięcy! Tylko do 30 stycznia 2017 roku Cieszkowskiego 4 Mieszkanie nr 8 zlokalizowane na 3 piętrze zaprojektowanej przez Józefa Święcickiego kamienicy przy ulicy Cieszkowskiego 4 w Bydgoszczy ma 62 metry: 3 pokoje i loggię. Budynek poddano kompleksowej renowacji. Wymieniono: stolarkę okienną, instalację elektryczną oraz instalację wodno-kanalizacyjną. Dla wygody mieszkańców zainstalowano windę. Kamienica jest w pełni opomiarowana.

Czytaj dalej
15.11.2016

Argumenty za kupieniem nowego mieszkania Powodów jest przynajmniej kilka. Pierwszym argumentem za kupieniem inwestycji od dewelopera, jest obowiązek przygotowania przez niego prospektu informacyjnego. Deweloper zobowiązany jest do przedstawienia nabywcom szczegółowych informacji o mieszkaniu – wiemy zatem, co kupujemy. Po drugie, podpisujemy umowę deweloperską, wiemy za ile i na jakich warunkach kupujemy mieszkanie oraz kiedy będziemy mogli się wprowadzić. Umowa deweloperska zawierana jest w formie aktu notarialnego i co ważne, przepisy określają, że przy zawieraniu takiej umowy, kosztami notarialnymi dzielą się po połowie, deweloper i nabywca.

Czytaj dalej