Inteligentne mieszkanie - moda czy dobry wybór?
03.11.2020

Inteligentne mieszkanie w Bydgoszczy
- moda czy dobry wybór?

Wygoda, realne oszczędności i bezpieczeństwo, to podstawowe trzy powody, dla których warto zainteresować się możliwością kupna mieszkania z zainstalowanym systemem inteligentnego zarządzania.

Ważne, aby pakiet, chociażby podstawowy, miał możliwości rozbudowy bez konieczności kucia ścian i robienia dodatkowego remontu, a jego funkcjonalność była optymalnie dostosowana do potrzeb.

Indywidualne potrzeby i wielkość mieszkania to ważne kryteria. Jeżeli mamy zwyczaj wychodzenia z domu w pośpiechu, bez sprawdzenia czy wyłączyliśmy żelazko, to na pewno przyda się nam możliwość zdalnego odcięcia prądu w wybranym gniazdku.

Jeżeli często podróżujemy, warto pomyśleć o czujniku zalania, a jeżeli lubimy wracać do posprzątanego i pachnącego kawą domu, to może warto, aby odkurzacz i express do kawy same się uruchomiły o wyznaczonej godzinie.

Sama może też włączyć się pralka, a gniazdka typu Smart Plug nie tylko skontrolują zużycie prądu, ale zapewnią zdalny dostęp do większości urządzeń w mieszkaniu. Wystarczy aplikacja w smartfonie.


Brzmi dobrze? Takie, proponowane przez deweloperów systemy, najczęściej mają możliwość rozbudowy o dodatkowe moduły. Zatem na pytanie: inteligentne mieszkanie moda czy dobry wybór, my znamy już odpowiedź.

 

  27.10.2020

  Grupa Moderator – działamy w mieście. Biznesowo i odpowiedzialnie, sportowo i kulturalnie.

  Więcej

  27.10.2020

  Studio Filmowe Grupa Moderator- działamy!

  Więcej