Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
Inteligentne mieszkanie w programie partnerskim- taniej niż myślisz

Inteligentne mieszkanie w programie partnerskim- taniej niż myślisz

Zniżki na Smart Home. Program Partnerski Grupy Moderator

Gdy myślimy o inteligentnym mieszkaniu, czyli takim, gdzie większość domowych technologii działa automatycznie, to zazwyczaj zadajemy sobie pytanie, ile to kosztuje? Naszym zdaniem, nie tak dużo, jak mogłoby się wydawać i na pewno mniej niż kilka lat temu. Zacznijmy jednak od początku.

Smart home- dlaczego warto?

Powodów jest wiele, ale zacznijmy od tych racjonalnych. Czy wiecie, że rocznie wykonujemy nawet 50 000 czynności rocznie, związanych z obsługą mieszkania czy domu? Takie drobne czynności, do których jesteśmy już przyzwyczajeni:

  • włączanie i wyłączanie światła,
  • opuszczanie i podnoszenie żaluzji,
  • ustawienie właściwej temperatury oraz wiele, wiele innych.

To w sumie 50 000 czynności to 6 dni życia.

6 dni rocznie, które możesz wykorzystać na przyjemności, relaks, na co tylko chcesz. Przy takim tempie życia, to na pewno całkiem sporo.

Twoje inteligentne mieszkanie 

Oczywiście, w małym mieszkaniu, np. 27 - metrowej kawalerce z aneksem kuchennym, wykonywanie tych czynności nie będzie problemem. Wówczas "faszerowanie" niedużej powierzchni urządzeniami smarthome można uznać za przerost formy nad treścią. 

Jednak nawet w małym mieszkaniu na pewno przyda się nam czujnik zalania (bo przecież mamy w domu pralkę), inteligentne gniazdo, które odetnie prąd np. pozostawionego przez przypadek na kuchennym stole,  żelazka, czy dla odmiany włączy piekarnik. Gdy wrócimy do domu, będzie na nas czekał ciepły obiad.

Nie każda technologia przyda się w  niewielkim mieszkaniu, ale warto wiedzieć, co oferują producenci np. w ramach programów lojalnościowych czy programów partnerskich. Może się okazać, że naprawdę sporo zaoszczędzimy i nasz "home" będzie "smart", nie rujnując naszego budżetu. 

Dodatkowo system będzie mógł być rozbudowywany o kolejne elementy. A gdy będziemy zmieniać mieszkanie na większe, to bez kłopotów spakujemy nasze urządzenia smart do pudełka i zabierzemy do kolejnej nieruchomości.  

Program Partnerski Grupy Moderator- to 15% realnych oszczędności

W większym mieszkaniu dodatkowe czynności mogą być uciążliwe. Nie warto jednak rezygnować z marzeń o wygodzie, oszczędnościach i ekologicznych rozwiązaniach. Dzięki Programowi Partnerskiemu wszyscy klienci Grupy Moderator mogą liczyć na duże zniżki w firmie FIBARO, która dołączyła do naszego systemowego wsparcia Klientów.

15% upustu od cennika, to naszym zdaniem, naprawdę dobry wynik!

Aktualnie w nowej inwestycji Grupy Moderator, osiedlu Industria, w budynku A, wdrażamy pilotażowy program wyposażania wszystkich mieszkań w system Smart Home. W tym przypadku Klienci otrzymują pakiet urządzeń w cenie mieszkania i mogą dokupić kolejne funkcje ze zniżką.

Co ważne zastosowana tam technologia jest bezprzewodowa i pozwala na połączenie w sieć i zdalne zarządzanie różnymi urządzeniami elektrycznymi. W sieci Z-Wave urządzenia komunikują się z centralą i ze sobą nawzajem, a system nie wymaga ingerencji w strukturę budynku, ani w instalację elektryczną. Komunikacja pomiędzy urządzeniami systemu FIBARO opiera się na sieci mesh – każdy element jest jednocześnie odbiornikiem i nadajnikiem. 

  • System ogrzewania jest inteligentnie sterowany poprzez harmonogramy i obecność domowników
  • Wykorzystanie ściemniaczy, sterowników LED prowadzi do zmniejszenia rachunków
  • Możliwość użycia scenariuszy i automatyzacji zapewnia, że żadne urządzenia nie będą nadmiarowo używane.

Program Partnerski- każda złotówka na wagę złota.

Dołączenie Fibaro do Programu Partnerskiego, to nie tylko realne oszczędności dla naszych Klientów, ale także znakomite uzupełnienie wszystkich dotychczas oferowanych produktów i usług. Przypominamy, że kupując nieruchomość od Grupy Moderator, Klienci otrzymują kartę partnerską, która upoważnia do zniżek u naszych partnerów z branży budowlanej i wyposażenia wnętrz oraz u architektów i projektantów. 

Możliwe jest także skorzystanie z opcji "mieszkanie pod klucz". W Grupie Moderator można więc kupić mieszkanie w znakomitej lokalizacji, zbudowane według najwyższych standardów, inteligentne i już wykończone. Współpraca się opłaca!

 

05.05.2021

Prognoza dla rynku nieruchomości w Bydgoszczy. Jak inflacja wpłynie na podaż i popyt ? W roku 2020, po raz pierwszy od dłuższego czasu, oddano mniej lokali niż w roku poprzednim. Powodem była oczywiście epidemia Covid 19.

Czytaj dalej