Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
Inwestycje mieszkaniowe w Bydgoszczy

Inwestycje mieszkaniowe w Bydgoszczy

Jesienią rosną jak przysłowiowe grzyby po deszczu. Można odnieść wrażenie, że miasto jest jednym wielkim placem budowy. Szczególnym zainteresowaniem klientów cieszą się mieszkania, które można kupić bez pośrednika, bo to znaczna oszczędność oraz te, które są zlokalizowane w dobrze skomunikowanych, położonych blisko centrum dzielnicach.

Mieszkania na Szwederowie

Od kilku już lat cieszą się rosnącym zainteresowaniem mieszkańców miasta, którzy doceniają dobrą komunikację, infrastrukturę i pobliskie tereny zielone oraz rekreacyjne.

Nowe inwestycje mieszkaniowe na Szwederowie znajdują klientów nie nie tylko za sprawą nowych mieszkańców, ale także tych, którzy na Szwederowie wyrośli i teraz chcą polepszyć swoje warunki mieszkaniowe.

Stare bloki z wielkiej płyty są zastępowane przez nowe kameralne domy wielorodzinne, dopasowane architektonicznie do otoczenia.

Grupa Moderator również realizuje inwestycje mieszkaniowe na Szwederowie. Przy ulicy Leszczyńskiego 18, powstał już I etap osiedla Leszczyńskiego Park. Kameralna zabudowa, zagospodarowany zielenią teren i podziemna hala garażowa, przypadła naszym klientom do gustu, tak bardzo, że wszystkie mieszkania wyprzedały się na długo przed oddaniem budynku do użytkowania. Dla każdego dewelopera taki stan  rzeczy, to miara sukcesu.

Zachęceni popytem i popularnością mieszkań na Szwederowie, przystąpiliśmy do budowy kolejnego etapu. Czterokondygnacyjny budynek z windą i podziemną halą garażową powstaje po sąsiedzku, przy ulicy Leszczyńskiego 20. Inwestycja nawiązuje do kameralnej zabudowy tej części Szwederowa. Nowoczesny budynek znakomicie wpisuje się w krajobraz nowych inwestycji mieszkaniowych w Bydgoszczy. Osiedle jest zamknięte i zagospodarowane zielenią.

Mieszkania na Szwederowie, w inwestycji Leszczyńskiego Park II, mają zróżnicowany metraż od 26 m2 do 87 m2, są jasne, funkcjonalne i wygodne. W ofercie kawalerki, kompaktowe mieszkania dwupokojowe oraz chętnie wybierane przez rodziny, mieszkania z dwiema lub trzema sypialniami. Wszystkie mają przestronne balkony. Planowany termin oddania budynku do użytku to 1 kwartał 2023 r.