Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
Jaki prezent na parapetówkę?

Jaki prezent na parapetówkę?

Jaki prezent na parapetówkę? Czy już wiecie? 

Za chwilę wybieracie się na pierwszą wizytę do znajomych, którzy właśnie kupili upragnione, własne M i szukacie odpowiedniego prezentu? Podpowiadamy, czego nie kupować, aby uniknąć gafy, a co prawie na pewno, spotka się z życzliwym przyjęciem.

 

Co kupić do mieszkania?

Pomysłów i propozycji jest naprawdę wiele, ale zanim wcielimy je w życie, warto zrobić listę rzeczy, które na pewno nie przypadną do gustu waszym znajomym. Dziwaczne ramki na zdjęcia w kształcie serca, świnka skarbonka z napisem "spłata kredytu", mogą być nietrafionym prezentem do mieszkania, nie tylko dla singla. 

Prezenty na parapetówkę - nie kupuj!

Prezenty na nowe mieszkanie, mogą być nietrafione nie tylko z powodu nieznajomości gustów obdarowanego, ale także z powodu towarzyszących im przesądów. Co prawda, coraz rzadziej, ale jednak zdarza się, że nasi znajomi mogą być przywiązani do tzw. złej wróżby. Lepiej więc, zanim wybierzemy się z prezentem na parapetówkę, dowiedzieć się, czy nie mamy do czynienia akurat z takim przypadkiem. Na wszelki wypadek, warto pamiętać, że każdą złą wróżbę można "odczarować", gdy obdarowana osoba wykupi prezent za symboliczny grosik. W takiej sytuacji można przynieść nawet noże kuchenne.

Gdy przychodzisz z pierwszą wizytą - pomysły na prezent.

Jeżeli dobrze znamy tych, których zamierzamy odwiedzić w nowym mieszkaniu, pewnie nie będziemy mieli kłopotu z wyborem prezentu. Może jednak się zdarzyć tak, że nie wiedzieliście się od dłuższego czasu. Wtedy poszukiwanie właściwego prezentu na własną rękę, może być trudne. Warto więc zastanowić się, co się przyda, co sprawi radość, co może stanowić mile widziane uzupełnienie wyposażenia mieszkania.

 

Oczywiście, zawsze możemy iść na skróty i przynieść butelkę dobrego alkoholu, ale może warto bardziej się postarać? Tak, aby obdarowany czuł, że prezent, który dostał, jest przemyślany i starannie zaplanowany, a nie przypadkowy gadżet.

Oczywiście, trudno o podarunek, który będzie jednocześnie uniwersalny i spersonalizowany. To, co spodoba się osobom ceniącym hygge, może nie trafić w gusta wielbicieli stylu industrialnego. Jednak radość obdarowanego z dobrze wybranego prezentu jest bezcenna. Warto się postarać, aby znaleźć ten właściwy. 

Jaki prezent lub gadżet na mieszkanie? Nasze rekomendacje na pierwszą wizytę.

Bezpieczne i potrzebne prawie w każdym nowym mieszkaniu. Prezenty uniwersalne, ale niebanalne. 

  • Skrzynka z narzędziami: śrubokręt, kombinerki, klucz francuski itd. Wszystko w jednym miejscu.
  • Elegancki otwieracz do wina 
  • Akcesoria do podawania i krojenia serów
  • Świeca sojowa z naturalnym aromatem i oryginalną kompozycją przygotowaną specjalnie dla naszych znajomych
  • Ładnie wydana książka kucharska dla amatorów gotowania
  • Żywe rośliny, najlepiej w doniczce samo nawadniającej, jeżeli nie jesteśmy pewni, czy nowi właściciele kochają rośliny tak jak my. 

Co jeszcze? Jaki prezent kupić? Jaki będzie dobrze widziany? Z pewnością taki, który zaświadczy o naszej staranności i zaangażowaniu w jego wyborze. Taki, który sprawi radość. 

31.03.2021

Specjalnie dla naszych klientów, przygotowaliśmy na naszej stronie internetowej projekty wnętrz online.

Czytaj dalej