Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
Nowe mieszkania w Bydgoszczy. Kolejny etap osiedla AVIA

Nowe mieszkania w Bydgoszczy. Kolejny etap osiedla AVIA

Gdy rodzina jest najważniejsza, chcesz swoim najbliższym stworzyć jak najlepsze warunki: do pracy, zabawy i odpoczynku. Szukasz miejsca, w którym mieszkanie staje się domem. Dzieci muszą mieć bezpieczny i dobrze wyposażony plac zabaw, pies miejsce do spacerów, kot ciekawy widok z okna, a Wy dobry dojazd do pracy i możliwość szybkiego zrobienia zakupów.

Zapomnieliśmy o czymś?

No tak, konieczne duży park, a najlepiej las i może basen w pobliżu? Nowe osiedle Avia to właśnie takie miejsce. Kameralne budynki, jakość wykonania i lokalizacja została doceniona przez klientów Grupy Moderator. Budynki A i B są już w trakcie prac wykończeniowych, a ponieważ w sprzedaży zostało niewiele mieszkań, przystępujemy do budowy kolejnego etapu.

Avia  - ul. Horodelska, ul. Wczasowa - budynek C

Rozpoczęcie budowy: grudzień 2020 r., 72 mieszkania w poszukiwanych układach i metrażach od 25 m2 do 79 m2. Dla wygody zmotoryzowanych mieszkańców, przygotowano miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej oraz na terenie osiedla. Komórki lokatorskie przydadzą się tym, którzy zawsze potrzebują więcej miejsca do przechowywania, a wiata rowerowa ucieszy miejskich cyklistów. A gdy wczesna jesień zaskoczy chłodem, mieszkańcy osiedla Avia nie będą musieli czekać, aż rozpocznie się „sezon grzewczy”. Własna kotłownia gazowa umożliwi włączenie ogrzewania wtedy, gdy będzie taka potrzeba. Ogrodzony, zamknięty teren, wideodomofon, drzwi antywłamaniowe, sprzyjają poczuciu bezpieczeństwa. To ważne, gdy na placu zabaw bawią się dzieci, prawda? Wszystkie mieszkania będą miały przestronne balkony, a niektóre nawet własne ogródki.

Co jeszcze?

Puszki na rolety zostaną zamontowane we wszystkich mieszkaniach, ale jeżeli latem rolety to za mało, warto spytać naszych inżynierów o klimatyzację. Osiedle Avia wyróżnia się znakomitą lokalizacją przy ulicy Horodelskiej, blisko Brzozowej i Wczasowej. Po sąsiedzku znajduje się Puszcza Bydgoska, ścieżki rowerowe i spacerowe, Galeria Zielone Arkady i Szkoła Podstawowa nr 63.

Niska zabudowa i sąsiedztwo domów jednorodzinnych sprzyjają budowaniu relacji i kameralności.