Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
Konkurs dla studentów UTP

Konkurs dla studentów UTP

Budownictwo mieszkaniowe – współczesne trendy i kierunki

Deweloper Moderator Inwestycje podpisał umowę o współpracy z Uniwersytetem Technologiczno-Przyrodniczym im. J. J. Śniadeckich w Bydgoszczy.

Strony zadeklarowały wspólne działania w zakresie prac badawczych, projektowo-konstrukcyjnych, analitycznych i wdrożeniowych, dotyczących budownictwa mieszkaniowego.

Moderator Inwestycje, realizując cele społecznej odpowiedzialności biznesu, w ramach podjętej współpracy z Wydziałem Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy ogłasza konkurs pt. „Budownictwo mieszkaniowe- współczesne trendy i kierunki”. Do konkursu można zgłaszać prace dyplomowe obronione w regulaminowym terminie w danym roku akademickim. Zgłaszane prace nie mogą stanowić elementu grantu naukowego oraz nie mogą brać udziału w żadnych innych konkursach. Celem Konkursu jest wyróżnienie tych studentów Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego, którzy w swoich pracach dyplomowych wykazali się pomysłowością, wszechstronnymi umiejętnościami, dużą wiedzą techniczną i zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań.

Pobierz regulamin konkursu

Ponadto w porozumieniu zadeklarowano podejmowanie wspólnych przedsięwzięć badawczych i podnoszenie wiedzy i kompetencji pracowników każdej ze stron poprzez wzajemne szkolenie pracowników. Zaplanowano także odbywanie praktyk lub staży krótkoterminowych dla studentów Uniwersytetu.

Moderator Inwestycje sp. z o.o. działa na bydgoskim rynku nieruchomości i developerskim od 2001r. Przedsiębiorstwo realizuje projekty z zakresu budynków jedno i wielorodzinnych, wdrażając nowe rozwiązania budowlane i technologiczne. Firma podjęła się rewitalizacji wielu bydgoskich kamienic, a zdobyte doświadczenie w obrocie nieruchomościami wykorzystuje realizując politykę społecznie odpowiedzialnego biznesu, m.in. poprzez wspieranie i zachęcanie do innowacyjnych rozwiązań naukowych studentów Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego.

19.10.2016

Elegancja na targach mieszkaniowych 16. Targi Mieszkaniowe w Bydgoszczy dobiegły końca. Podczas tegorocznej edycji nasz zespół zaprezentował osiedle domów jednorodzinnych M Park, komfortowe apartamenty Gołębia 33 oraz piękną, wybudowaną w 1900 roku kamienicę „Cieszkowskiego 4”, projektu Józefa Święcickiego. Zgodnie ze swoją misją postawiliśmy na elegancję, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz jakość. Na stoisku pojawiły się gustowne szarości w połączeniu z granatem, szczegółowe makiety oraz ściany multimedialne w postaci ekranów ciekłokrystalicznych.

Czytaj dalej
12.10.2016

Społeczna odpowiedzialność biznesu Moderator Inwestycje realizując zasady społecznej odpowiedzialności biznesu wspiera aktywność sportową młodzieży z Bydgoszczy, uczestniczącej w zajęciach Akademii Piłkarskiej Klubu Sportowego Chemik. W Bydgoskim Klubie Sportowym „Chemik” trenuje obecnie blisko 500 młodych piłkarzy. Wszystkie zespoły młodzieżowe występują w rozgrywkach Kujawsko – Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. Klub prowadzi klasy sportowe o profilu piłka nożna w Zespole Szkół nr 26 im. Huberta Wagnera oraz w XI Liceum Ogólnokształcącym im. Bydgoskich Olimpijczyków.

Czytaj dalej