Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
Konkurs dla mieszkańców Bydgoszczy - wymyśl nazwę - wygraj laptopa

Konkurs dla mieszkańców Bydgoszczy - wymyśl nazwę - wygraj laptopa

 

Deweloper Moderator Inwestycje zaprasza mieszkańców Bydgoszczy do udziału w konkursie na nazwę osiedla, które powstanie pomiędzy ulicami Pomorska/Rycerska/Świecka. Nowe domy i nowe mieszkania. Nowe relacje społeczne, nowe możliwości i nowa nazwa dla zdegradowanego terenu poprzemysłowego. Zapraszamy! Do wygrania laptop/notebook 2w1 o wartości 2000 PLN.

Nazwa może, ale nie musi być związana z historią miejsca lub ludzi zamieszkujących tereny objęte rewitalizacją. Może być inspirowana współczesnymi realiami miejsca lub jego wizją w przyszłości. Nie stawiamy w tym zakresie żadnych ograniczeń. Oczekujemy nazw oryginalnych, niepublikowanych i nieużywanych przez innych deweloperów. 

Nowe osiedle powstanie pomiędzy śródmiejską zabudową, w pobliżu komunikacji miejskiej, szkół przedszkoli i handlu oraz usług. To jedno z niewielu tak dobrze położonych miejsc w Bydgoszczy, gdzie jeszcze nie powstały nowe mieszkania. Doceniamy aspekt historyczny. Kolej była istotnym czynnikiem rozwoju miasta i miał znaczący wpływ na zabudowę Śródmieścia. Chcemy, aby nasze nowe osiedle miało miastotwórczy charakter i wpływ na rewitalizację Bydgoszczy.