Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
Leszczynskiego Park - nowe osiedle na Szwederowie

Leszczynskiego Park - nowe osiedle na Szwederowie

Pomysł nowego, rodzinnego osiedla „Leszczyńskiego Park” zlokalizowanego w południowej części Bydgoszczy, przy ul. Leszczyńskiego 18, w jednej z najstarszych bydgoskich dzielnic – Szwederowo – urzeka kameralną zabudową o wysmakowanym charakterze. 

Dzięki bardzo dobrze skomunikowanej lokalizacji, najnowsza inwestycja Moderatora pozwoli mieszkańcom cieszyć się z bliskości parku Henryka Dąbrowskiego, uroków zabytkowej Wieży Ciśnień, licznych obiektów rekreacyjnych oraz infrastruktury społecznej i usługowej na Szwederowie.

Bryła głównego budynku, zbliżona formą do klasycznych kamienic ze Śródmieścia oraz stonowana elewacja, to odpowiedź na trendy ostatnich kilku sezonów. Stylowe wykończenia ze stali wewnątrz budynku oraz elementy blachy na fasadzie podkreślą szlachetność i prostotę inwestycji. Najpopularniejsze kolory – szarości i biele, w połączeniu z eleganckimi przeszkleniami na balkonach, nadadzą okolicy stylu i powiewu świeżości, jednocześnie pozwalając wtopić się w otaczający krajobraz.

Inwestycja inspiruje się stylem art déco nie tylko w samej bryle budynku, ale i w częściach wspólnych. Na klatkach schodowych i korytarzach pojawi się szachownica w kolorach czarnym i białym. Drzwi oraz ściany rozświetli ponadczasowa biel, a stalowe balustrady w połączeniu z drewnem jesionu dodadzą przestrzeni charakteru.  

W 4-kondygnacyjnym budynku znajdują się nie tylko nowoczesne mieszkania o wyjątkowo korzystnym, dwustronnym układzie, ale także winda prowadząca do podziemnej hali garażowej.

W ofercie Moderatora 20 nowych mieszkań w najbardziej poszukiwanych przez bydgoszczan metrażach o powierzchni od 33 m2 do 64 m2. Winda zagwarantuje oczekiwany, nie tylko przez seniorów komfort, a hala garażowa pomieści 16 miejsc parkingowych oraz komórki lokatorskie. Miejsca parkingowe dostępne będą również na zewnątrz budynku. Teren wokół inwestycji zostanie zagospodarowany tak, aby żyło się tu spokojnie i wygodnie. 

09.10.2017

Moderator Inwestycje jako jeden z partnerów akcji dla rodzin z dziećmi - Targi Firm Przyjaznych Rodzinie

Czytaj dalej
02.10.2017

Bydgoszczanie chętnie kupują nowe domy nie tylko w mieście ale i w okolicach Bydgoszczy.

Czytaj dalej