O lokalizacji, która ma znaczenie.
06.05.2020

Komfort ponad wszystko, czyli o lokalizacji, która ma znaczenie

Miejsce zamieszkiwania powinno być naszą prywatną strefą komfortu, dostosowaną do rytmu życia i potrzeb. Gdy mówimy, że gdzieś się dobrze mieszka, to dla każdego z nas, może oznaczać co innego. Czasami szukamy bliskości z naturą i możliwości uprawiania sportu na świeżym powietrzu. Innym razem potrzebujemy izolacji lub dla odmiany, możliwości spotykania się znajomi.

Grupa Moderator stara się sprostać wszystkim potrzebom klientów. Za kluczową cechę wszystkich swoich inwestycji uznając lokalizację, która, jak potwierdza to wiele badań, ma znaczący wpływ na nasze samopoczucie. Zawsze staramy się, aby nowe osiedla powstawały blisko terenów zielonych.

Takie osiedla jak Avia czy Industria zapewniają kontakt z przyrodą, bez konieczności wyjazdu za miasto. Klienci, którzy wolą zamieszkiwać w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, z naszej oferty chętnie wybierają  jednorodzinne domy na osiedlu  m parkw Osielsku pod Bydgoszczą.

Wielokrotnie powtarzane, prowadzone przez naukowców badania pomiarów fizjologicznych i ocena stanu psychicznego, jednoznacznie wykazują, że spacer po lesie działa cuda. Zmniejsza zmęczenie, redukuje stres, wycisza. Spacerujmy po lesie, parkach miejskich, doceniajmy tereny zielone, bo są naszym sprzymierzeńcem.

 

  05.05.2020

  Moderator radzi, drugi sezon już wkrótce.

  Więcej

  15.04.2020

  Moderator- firma dobrze widziana! Oceniono i doceniono strategię społecznej odpowiedzialności biznesu.

  Więcej