Kolejne miejsce w Bydgoszczy przyjazne dzieciom.
05.11.2021

Kolejne miejsce w Bydgoszczy przyjazne dzieciom.

Miejsce przyjazne dzieciom. Być

 może spotkaliście Państwo, taki napis na hotelu czy restauracji. Pojawiają się, coraz częściej, także w urzędach czy miejscach użyteczności publicznej. Czy widzieliście jednak Biuro Obsługi Klienta w siedzibie dewelopera z taką informacją? W Grupie Moderator to możliwe! Warsztaty młodego architekta także!

 

Z dziećmi do biura?

Grupa Moderator dba o swoich Klientów. Mamy Program Partnerski. Zniżki na materiały i usługi, opcję wykończenia mieszkania pod klucz, bezpłatną pomoc doradcy finansowego czy prawnika. Tym razem postanowiliśmy jednak zrobić coś pożytecznego nie tylko dla dorosłych, ale także dla dzieci. Kto musiał załatwiać sprawy z dynamicznym 3,4 latkiem czy znudzonym 5-ciolatkiem i usłyszał wielokrotnie powtarzane: długo jeszcze, kiedy idziemy, no chodź już, ten doskonale wie, jakie to trudne.

Z dziećmi na budowę?

Skoro proste z pozoru czynności są znacznie utrudnione, to co dopiero wybór mieszkania ? Wizyta na terenie budowy? Oglądanie wielu mieszkań, na różnych piętrach? W różnych budynkach? W Grupie Moderator, znaleźliśmy rozwiązanie tego problemu. Wdrażamy nasz własny program miejsce przyjazne dzieciom. W naszej siedzibie mamy już od kilku lat specjalny pokój, gdzie zarówno rodzice jak i dzieci, poczują się komfortowo. Młodsze dzieci mogą tutaj odpocząć, starsze pobawić się klockami lub porysować. Zabawki znakomicie wypełnią czas, którego rodzice potrzebują na dopełnienie formalności.

Zauważyliśmy, że wielu naszych Klientów, którzy chcą umówić się na oglądanie wybranych lokali, uzależnia to od znalezienia w wybranym czasie opieki do dziecka, nie chcąc, co zrozumiałe, narażać malucha na niedogodności. Znaleźliśmy w Grupie Moderator rozwiązanie, realizacja, którego pozwoli nie tylko, na możliwości zabrania ze sobą dziecka, ale także na zapewnienie maluchom opieki na czas prezentacji.

W zaprzyjaźnionej Bibliotece Londynek przy ulicy Pomorskiej czeka na naszych małych klientów, strefa zabawy i opieki, którą zapewni nasz pracownik. Specjalnie przygotowane na tę okazję "Warsztaty młodego architekta" pozwolą na uruchomienie wyobraźni i rozwijanie potrzebnych kompetencji. Podczas gdy rodzice wybierają nowe mieszkanie, dzieci mogą liczyć na znakomitą zabawę! Jak się Państwu podoba, taka propozycja? Pierwsze warsztaty już za nami, kolejne według potrzeb i oczekiwań. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.