Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
Osiedle Symfonia - budujemy apartamenty i mieszkania na Bielawach

Osiedle Symfonia - budujemy apartamenty i mieszkania na Bielawach

To będzie perła w koronie wśród deweloperskich inwestycji Grupy Moderator. Nowoczesne kameralne osiedle wśród willowej zabudowy z początku ubiegłego wieku. Klasyka, jakość, komfort. Jednym słowem: Bielawy! Co się teraz dzieje na naszej budowie?

Rozpoczęliśmy najmniej efektowne prace, które zazwyczaj nie wzbudzają emocji wśród przyszłych właścicieli mieszkań i apartamentów. Zanim Symfonia zacznie piąć się wzwyż, trzeba zająć się pracami ziemnymi na budowie. Wykopy. Teraz tym się zajmujemy. Jak wiadomo, nie mogą odbywać się podczas mrozu i nie powinny się ich wykonywać podczas deszczu. Pogoda ma więc znaczenie. Po pracach ziemnych przyjdzie czas wylewanie fundamentów i obiecujemy, że będziemy dokumentować każdy z etapów.

Symfonia, dlaczego warto tutaj zamieszkać

Symfonia to najnowszy projekt Grupy Moderator, czerpiący z uroku kameralnej zabudowy z początku XX wieku i wymagań nowoczesnego budownictwa ponad 100 lat później. Osiedle powstało z myślą o ludziach, którzy lubią miasto i chcą mieszkać w ścisłym centrum.  Mają konkretne i wysokie wymagania dotyczące stylu i jakości życia. Dlatego Symfonia to tylko 3 budynki, dla wygody mieszkańców, połączone pasażem z ulicą Gdańską. Mieszkania i apartamenty na osiedlu Symfonia mają wysokość od 274 do 290 cm. Są wyposażone w klimatyzację, rolety elektryczne, loggie i zimowe tarasy. Części wspólne zachwycą miękką wykładziną i elegancką aranżacją wnętrza. Do wykończenia elewacji zostanie użyty naturalny kamień.

Bielawy znane i lubiane

Osiedle znakomicie komponuje się z eleganckim sąsiedztwem Ogrodu Botanicznego, Dzielnicy Muzycznej, Filharmonii i Teatru.

 W 2020 roku Bielawy zwyciężyły w zorganizowanym przez OTODOM rankingu na najlepszą dzielnicę w Bydgoszczy.

Symfonia budowa Bielawy Bydgoszcz