Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
Nowe apartamenty i mieszkania Bydgoszcz Bielawy

Nowe apartamenty i mieszkania Bydgoszcz Bielawy

Nowe mieszkania Bydgoszcz Bielawy - rynek pierwotny

Osiedle Symfonia to prestiżowy adres i perła w koronie wśród deweloperskich inwestycji Grupy Moderator. Nowoczesne kameralne osiedle i nowe mieszkania oraz apartamenty wśród willowej zabudowy z początku ubiegłego wieku. Klasyka, jakość, komfort, a wszystko to na osiedlu Bielawy.

 

Nowa inwestycja, termin oddania, której zaplanowano na III kwartał 2024 roku, budzi zainteresowanie Klientów od czasu, gdy tylko pojawiła się w ofercie Grupy Moderator.

Jakie są powody popularności osiedla Symfonia, chociaż cena mieszkania w tej lokalizacji nie należy do najniższych? 

Oferta sprzedaży mieszkań w tej lokalizacji jest dość ograniczona, bo nie ma przy ulicy Chodkiewicza wielu miejsc, gdzie można zbudować dom wielorodzinny lub całe osiedle. A przecież teren osiedla Bielawy należy wśród bydgoszczan do najchętniej wybieranych do zamieszkiwania. Relacja popytu i podaży jest tutaj niemal podręcznikowa.

Oferty sprzedaży mieszkań

Powodów, dla których bydgoszczanie chcą mieszkać przy ulicy Chodkiewicza, jest wiele. To centrum Bydgoszczy, prestiżowy adres i możliwość kupna wybranego mieszkania w najnowszej inwestycji deweloperskiej. Osiedle Symfonia to kilkadziesiąt ofert nowych mieszkań i apartamentów. Termin oddania aktualnie dostępnych w sprzedaży mieszkań, to III kwartał 2024 roku. 

Nowe mieszkanie w tej lokalizacji, jaki to koszt? 

Cena mieszkania w stanie deweloperskim w lipcu 2023 zaczyna się od 11 tysięcy złotych za m2. To niemała suma, jednak wynika nie tylko z popytu. Na Bielawach nie ma w sprzedaży zbyt wielu nowych mieszkań, bo działki są bardzo drogie, a warunki zabudowy restrykcyjne. Symfonia może zaspokoić popyt na nowe mieszkania w dość znacznym stopniu, bo liczba planowanych mieszkań w budynku A i B przekroczy 200.

Główne atuty nieruchomości

Prestiżowy adres, centrum Bydgoszczy, bliskość miejskich parków, sąsiedztwo nowego kampusu Akademii Muzycznej i osiedla City Park, to tylko część niektóre atuty nieruchomości oraz zalety okolicy osiedla Bielawy. Bydgoski deweloper Grupa Moderator do budowy osiedla Symfonia przymierzał się przez kilka lat. Wyjątkowa lokalizacja wymagała wyjątkowego projektu i starannego wykonania. Wybór padł na Macieja Gajownika I Szymona Muszyńskiego z GM Architekci. Części wspólne, utrzymane w konwencji eleganckiej klasyki, zaprojektowała architekt wnętrz Agnieszka Grabowska. Atuty nieruchomości związane są nie tylko z lokalizacją i prestiżowym projektem. Osiedle Symfonia to także wybór określonego stylu życia. Zharmonizowanego z otoczeniem, w zgodzie z odczuwalną na każdym kroku elegancją.

Nowe mieszkania w centrum Bydgoszczy, co proponuje rynek pierwotny?

Symfonia to najnowszy projekt Grupy Moderator, czerpiący z uroku kameralnej zabudowy z początku XX wieku i wymagań nowoczesnego budownictwa ponad 100 lat później. Osiedle powstało z myślą o ludziach, którzy lubią miasto i chcą mieszkać w ścisłym centrum.

 

Ulica Chodkiewicza to od dawna prestiżowy adres. Mieszkańcy tej ulicy od zawsze mieli wysokie wymagania i tak zostało do dzisiaj. Atuty nieruchomości to nie tylko lokalizacja przy ulicy Chodkiewicza. Symfonia to tylko 3 budynki, dla wygody mieszkańców, połączone pasażem z ulicą Gdańską. 

Dostępne w sprzedażymieszkania w stanie deweloperskim na osiedlu Symfonia mają wysokość od 274 do 290 cm. Są wyposażone w klimatyzację, rolety elektryczne, loggie i zimowe tarasy. Części wspólne zachwycą miękką wykładziną i elegancką aranżacją wnętrza przygotowaną przez architekt wnętrz Agnieszkę Grabowską. Do wykończenia elewacji zostanie użyty naturalny kamień i szlachetne materiały. Prestiżowy adres wymaga zachowania wyjątkowej jakości i staranności we wszystkich aspektach: projektu, budowy, wykończenia i otoczenia. 

Deweloper Grupa Moderator zadbał także o otoczenie.

 

Budki lęgowe dla ptaków, plenerowa biblioteczka, w której podzielisz się z sąsiadami przeczytanymi książkami, społeczny zielnik, mini warsztat do naprawy rowerów, możliwość ładowania pojazdów elektrycznych. Oferta sprzedaży mieszkań przygotowana przez Grupę Moderator, obejmuje także takie, coraz ważniejsze dla wielu Klientów szczegóły oraz udogodnienia: możliwość wykończenia mieszkania pod klucz, zniżki i rabaty na meble i dodatki, bezpłatne konsultacje doradców kredytowych.

Rynek pierwotny, mieszkania w stanie deweloperskim Bydgoszcz Bielawy

Mieszkania na Bielawach do tanich nie należą, a i tak w sprzedaży nowych mieszkań w stanie deweloperskim nie ma zbyt wielu. Uroki dzielnicy rekompensują mieszkańcom wysokie ceny za m2, a termin oddania każdej nowej inwestycji jest na Bielawach oczekiwany i zauważony. Zbyt wielu propozycji nie ma także rynek lokali używanych. Cena mieszkania na rynku wtórnym w tej lokalizacji jest co prawda niższa niż ceny proponowane przez rynek pierwotny, ale ograniczona oferta sprzedaży mieszkań i tak generuje duże zainteresowanie oraz niezaspokojony popyt.

Bielawy znane i lubiane

Gdy wpiszemy w dowolną wyszukiwarkę hasło "mieszkania Bydgoszcz Bielawy, w stanie deweloperskim", to okaże się, że możliwości zamieszkania przy ulicy Chodkiewicza nie ma zbyt wiele. Oferta sprzedaży mieszkań na osiedlu Bielawy jest ograniczona, a z aktualnie budowanych, termin oddania Symfonii należy do najbliższych.

Osiedle Symfonia znakomicie komponuje się z eleganckim sąsiedztwem Ogrodu Botanicznego, Dzielnicy Muzycznej, Filharmonii i Teatru.  W 2020 roku Bielawy zwyciężyły w zorganizowanym przez OTODOM rankingu na najlepszą dzielnicę w Bydgoszczy. To kolejny dowód na wyjątkowość miejsca i powód, dla którego deweloperzy są gotowi dużo zapłacić za działki.

 

Osiedle Symfonia. Co się dzieje na naszej budowie?

Symfonia powstaje etapowo. Termin oddania budynku "A" to III kwartał 2024 roku. Każda budowa zaczyna się od najmniej efektownych prac, które zazwyczaj nie wzbudzają emocji wśród przyszłych właścicieli mieszkań i apartamentów. Zanim Symfonia zacznie piąć się wzwyż, trzeba było zająć się pracami ziemnymi na budowie. Po pracach ziemnych przyszła kolej na wylewanie fundamentów, a potem kolejny etap i postęp, który jest już widoczny gołym okiem. Fotograficzną i filmową dokumentację prac na budowie można obserwować na naszym profilu na FB. Jeżeli chcecie poznać wszystkie atuty nieruchomości, zapraszamy do Biura.

Symfonia budowa Bielawy Bydgoszcz
Symfonia budowa Bielawy Bydgoszcz
Symfonia budowa Bielawy Bydgoszcz
Symfonia budowa Bielawy Bydgoszcz