Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
Bielawy- nowe mieszkania od Grupy Moderator

Bielawy- nowe mieszkania od Grupy Moderator

Zalety dzielnicy powszechnie znane są bydgoszczanom. Dzisiaj chcielibyśmy przedstawić nową, zlokalizowaną na Bielawach, inwestycję deweloperską Grupy Moderator.

Osiedle Symfonia

102 nowe mieszkania położone przy ulicy Chodkiewicza 9. Na to czekał bydgoski rynek nieruchomości! Projekt Grupy Moderator, który dojrzewał przez kilka lat, aby ostatecznie przybrać formę eleganckiego osiedla, położonego w lokalizacji, najlepszej z możliwych. Taki adres naprawdę ma znaczenie.

Dlaczego warto wybrać osiedle Symfonia?

Tylko 3 budynki i mieszkania o powierzchni od 26 do 126 metrów kwadratowych. Na ostatniej kondygnacji proponujemy mieszkania o ponadstandardowej wysokości pomieszczeń - 290 cm! 

Nowe mieszkania na Bielawach, dostępne w przedsprzedaży!

Dlaczego warto skorzystać z oferty Grupy Moderatora? Powodów jest, poza lokalizacją, wiele. Skoncentrujmy się na najważniejszych.

  • Projekt znanych i cenionych bydgoskich architektów Macieja Gajownika i Szymona Muszyńskiego.
  • Wysoka jakość materiałów
  • Panele fotowoltaiczne
  • Hala garażowa podziemna i na poziomie parteru
  • Rowerownia i mini warsztat do samodzielnego serwisowania rowerów

Czego jeszcze mogą oczekiwać właścicielemieszkań na Osiedlu Symfonia na Bielawach? Zaplanowano m.in.

  • Ogród społeczny i zielnik. Po świeże zioła do sałatki nie trzeba będzie iść do sklepu. Otoczone opieką mieszkańców urosną we wspólnym ogrodzie. Na terenie osiedla, swoje nowe mieszkania, a raczej budki znajdą też ptaki. Muzyki będzie można posłuchać nie tylko w pobliskiej Akademii Muzycznej, ale także w windzie.

Dodatkowe zalety 

Osiedle Symfonia to nie tylko miejsce zamieszkiwania, ale także określony styl życia. Dlatego możliwy będzie  także wybór dodatkowych opcji. Klimatyzacja, elektryczne rolety, pakiet smart, mieszkanie pod klucz i korzystne zniżki u naszych partnerów: na projekty, meble i dodatki. 

Chodkiewicza 9. Twoje miejsca w Bydgoszczy

Ulica Chodkiewicza sąsiaduje bezpośrednio z ulicą Gdańska, która w XIX i na początku XX wieku była reprezentacyjnym, mieszczańskim traktem bydgoskiego śródmieścia. Mieszkania w pięknych kamienicach autorstwa znanych architektów, zajmowali fabrykanci, handlowcy i urzędnicy. W skromniejszych mieszkali zamożni rzemieślnicy, mistrzowie różnych profesji.

 Teraz możesz to miejsce wybrać dla siebie. Korzystać z uroków miasta w jego najlepszym wydaniu. Stylowego sąsiedztwa przedwojennych willi i nowego kampusu Akademii Muzycznej, bliskości Ogrodu Botanicznego i Myślęcinka

Osiedle SYMFONIA w zamyśle będzie dopełnieniem funkcji mieszkalnej tworzącej się Dzielnicy Muzycznej. Elewacja budynków, dzięki zastosowaniu wertykalnych podziałów symbolizujących klawisze instrumentu, wraz z wysokim standardem wykończenia budynków mają stanowić architektoniczny support dla Akademii Muzycznej- tak o nowej inwestycji Grupy Moderator, piszą jego architekci

Mieszkania przy ulicy Chodkiewicza 9 łączą jakość z wygodą, a zamiłowanie do piękna z użytecznością. Szczegóły w naszym biurze, proszę dzwonić 796 909 909 lub pisać sprzedaz@grupamoderator.pl. Czekamy na Państwa!

 

24.02.2022

Najbardziej oczekiwana tej wiosny, premiera na rynku deweloperskim w Bydgoszczy. Nowe mieszkania przy ulicy Chodkiewicza 9.

Czytaj dalej
24.02.2022

Kolejna filmowa koprodukcja Grupy Moderator już 6 marca na specjalnym, premierowym pokazie w Kinie Pomorzanin

Czytaj dalej