Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
Mieszkanie dla Młodych w Bydgoszczy

Mieszkanie dla Młodych w Bydgoszczy

Skorzystaj z programu MDM – nowa pula dopłat

To rządowy program, którego celem jest pomoc młodym ludziom w zakupie nowego mieszkania lub domu jednorodzinnego. Wysokość dofinansowania zależy m.in. od naszego stanu rodzinnego, miejsca zamieszkania oraz tego, czy decydujemy się na zakup z rynku pierwotnego czy wtórnego. Suma, którą uzyskamy biorąc udział w programie może zastąpić wymagany przez bank wkład własny lub go uzupełnić.

Nowa pula dopłat

Program Mieszkanie dla Młodych realizowany będzie do końca września 2018 roku. Jeżeli chcemy z niego skorzystać, trzeba się spieszyć, bo jest bardzo popularny. Od kilkunastu dni banki odwiedzane są przez młodych ludzi ubiegających się o kredyty z dopłatami w ramach programu Mieszkanie dla Młodych. 2 tygodnie temu odblokowano kolejną pulę środków przeznaczonych na rok 2017 r. i klienci, którzy czekali już z przygotowanymi dokumentami ruszyli po kredyty. Przypominamy, że zgodnie z limitami programu MDM, nasze mieszkania – ze względu na metraż i cenę za m2 – kwalifikują się do programu i kredytu.

Kto może skorzystać z MDM?

Nie tylko małżeństwa. Można być singlem, ale w wieku do 35 lat. Również posiadanie dzieci nie jest warunkiem koniecznym. Najważniejsze, aby kupowane na kredyt z dopłatą MDM mieszkanie lub dom, służyło zaspokajaniu naszych własnych potrzeb. Nie można więc go np. wynajmować, ani też być właścicielem lub współwłaścicielem innego lokalu mieszkalnego. Ograniczeń dot. wieku i braku własnego mieszkania nie stosuje się w sytuacji, gdy wychowujemy przynajmniej troje własnych lub przysposobionych uczących się dzieci, do 25 roku życia. To oznacza, że w praktyce beneficjentem programu mieszkanie dla młodych, można zostać także w dojrzałym wieku.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

  • Program partnerski
16.01.2017

Rabaty, zniżki, ulgi w salonie Euforma Projekty mebli i dodatków do wnętrz od polskich projektantów stają się coraz bardziej popularne i pożądane. Doceniamy dobry design oraz wysoką jakość rodzimych produktów. Polskie firmy otrzymują również coraz więcej nagród. Salon Euforma to polski design w europejskiej formie. Miejsce dla osób ceniących dobre wzornictwo, niepowtarzalność i jakość produktów. Salony meblowe w Bydgoszczy i Warszawie oferują najszerszy wybór nowoczesnych, polskich mebli, dodatków, oświetlenia i sztuki. Dzięki bogatej ofercie w jednym miejscu można kompleksowo wyposażyć swoje mieszkanie, biuro, lub restaurację.

Czytaj dalej
02.01.2017

Wyjątkowe rabaty w Cerstyl Bydgoszcz Wystarczy posiadać kartę Programu Partnerskiego Moderatora, aby korzystać z wyjątkowo atrakcyjnej gamy zniżek u naszych partnerów. CERSTYL zajmuje się profesjonalnym doradztwem, doborem i sprzedażą płytek ceramicznych wszelkiego rodzaju, kompletacją oraz sprzedażą ceramiki i armatury, wanien, kabin, mebli oraz akcesoriów łazienkowych, a także materiałów i systemów do montażu płytek, armatury i ceramiki sanitarnej.

Czytaj dalej