Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
Mieszkanie inwestycyjne z widokiem na Bydgoszcz

Mieszkanie inwestycyjne z widokiem na Bydgoszcz

Bez oczekiwania na wolny termin wykonawcy, bez męczącego dobierania koloru podłogi do kuchennych szafek, bez kłopotu. Już jest! Gotowy do zamieszkania, pięknie urządzony przez architekta wnętrz kameralny, dwupokojowy apartament w Nordic Haven. Zachwycający widok z 11 piętra w cenie.

A ponadto: 43 metry w kompletnie urządzonej i bardzo komfortowej przestrzeni. Kuchnia wyposażona w sprzęt najwyższej klasy, designerska szklana ściana oddzielająca sypialnię od salonu z aneksem i stylowa łazienka. W tym apartamencie nie zmarnowano ani centymetra cennej przestrzeni, a funkcjonalność była kluczowym kryterium podczas aranżacji.

Cena 499 900 PLN

Polecamy szczególnie wymagającym singlom lub jako mieszkanie inwestycyjne. Bydgoszcz należy do czołówki miast, w którym obserwuje się najwyższy wzrost cen.

Według danych serwisu Domiporta.pl, za metr kwadratowy mieszkania w Bydgoszczy trzeba zapłacić średnio 9% więcej niż podczas ubiegłych wakacji. Wysokiej klasy mieszkania inwestycyjne to znakomita lokata kapitału i sposób na zdywersyfikowanie dochodów.

02.07.2018

luksusowe, dwupokojowe mieszkanie dla singla w wyjątkowym Nordic Haven w Bydgoszczy

Czytaj dalej