Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
Moderator Inwestycje w finale Złotej Setki Pomorza i Kujaw

Moderator Inwestycje w finale Złotej Setki Pomorza i Kujaw

Bydgoskie kamienice są świadectwem kunsztu i staranności dawnych budowniczych oraz świetności naszego miasta w czasach belle epoqe. Ponad stuletnie budynki nadają Bydgoszczy wyjątkowy charakter. Od wielu lat, dzięki współpracy Moderator Inwestycje ze wspólnotami mieszkaniowymi, urodę odzyskują nie tylko kamienice przy Zamoyskiego, Cieszkowskiego, Pomorskiej, Kwiatowej czy Chodkiewicza, ale także całe ulice. Przykładem jest Gimnazjalna, która poddana została pełnej rewitalizacji.

Misja Moderatora brzmi „Zmieniamy Bydgoszcz” i ta zmiana dokonuje się w sposób systematyczny oraz przemyślany. Ponad 50 kamienic przywrócono już mieszkańcom, w znaczący sposób wpływając na jakość życia i wizerunek miasta.

Z radością informujemy, że nasze starania zostały docenione przez dziennikarzy Gazety Pomorskiej, organizatora corocznego konkursu „Złota Setka Pomorza i Kujaw”. Za rewitalizację na wyjątkową skalę, za wpływ na rozwój miasta, za innowacyjne działania promocyjne i zaangażowanie, Moderator Inwestycje otrzymał podczas gali, która odbyła się 17 czerwca 2019r., w Operze Nova specjalne wyróżnienie.

Znaleźć się w tak doborowym towarzystwie, to prawdziwy zaszczyt. Dziękujemy za zaufanie. To znakomita motywacja do dalszej pracy. 

Zmieniamy Bydgoszcz z Państwa udziałem.