Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
Nieruchomość na wynajem

Nieruchomość na wynajem

Większość Polaków - zgodnie z sondażami prowadzonymi od wielu lat przez Deutsche Bank, uznaje nieruchomości, za najbezpieczniejszą i najbardziej opłacalną formę inwestycji. Ponad 51% inwestujących, wydaje pieniądze na kupno mieszkania, lokalu lub domu przeznaczonego na wynajem. Przekonanie o opłacalności inwestowania w nieruchomości jest powszechne. Dlaczego? Po pierwsze ceny mieszkań rosną szybciej niż inflacja. Po drugie, te dobrze zlokalizowane zawsze znajdują klientów, po trzecie właściciel korzysta z przychodu w postaci czynszu najmu oraz zysku w przypadku sprzedaży lokalu.

W 2017 roku, przeciętna rentowność inwestycji w mieszkanie na wynajem wynosiła 5,28%, jak wynika z raportu Home Brokera i Domiporta.pl.  W 2018 roku, dane dostępne za pierwszy kwartał potwierdzają wysoką rentowność mieszkań inwestycyjnych. Co ważne, atrakcyjne stopy zwrotu dotyczą nie tylko największych aglomeracji, ale także mniejszych miast akademickich. Do takich należy Toruń, Lublin, Rzeszów czy Bydgoszcz.

Bydgoski deweloper Moderator Inwestycje ma w swojej ofercie mieszkania, które ze względu na wyjątkową lokalizację oraz poszukiwany na rynku metraż są znakomitą propozycją na zakup inwestycyjny. Klientom biznesowym szczególnie polecamy apartamenty w Nordic Haven. Prestiżowa lokalizacja bezpośrednio nad linią Brdy, przestronne tarasy widokowe, podziemny garaż i sąsiedztwo Starego Rynku oraz Wyspy Młyńskiej to cenne atuty przy wyborze mieszkania inwestycyjnego. Polecane metraże, od 35 do 47 m2, zapewnią wyższą od przeciętnej rentowność inwestycji.

Szczegółowe informacje dostępne są w biurze dewelopera przy ulicy Focha 12 w Bydgoszczy oraz pod numerem telefonu 796-909-909.