Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
Nowe M - mieszkania z pomysłem

Nowe M - mieszkania z pomysłem


Nowe m -  mieszkanie z pomysłem - to  cykl  porad, z którym ruszamy jesienią w towarzystwie pary bydgoskich architektów: Oli i Michała Trojanowskich. PracowniaAPA Trojanowscy, której są właścicielami dołączyła do  PartnerówModeratora. 

Na przykładzie konkretnychinwestycji zaprezentujemy, jak urządzić nowe mieszkanie, aby było funkcjonalne i stylowe.  Co zrobić, gdy wnętrze jest „trudne” do aranżacji, jakich kolorów unikać i dlaczego warto zainwestować w dobry kuchenny blat. To na początek!  A teraz poznajmy się czyli  kilka słów o naszych nowych partnerach. 

Sami o sobie piszą tak : "Naszą pracownię założyliśmy w 2013 roku, jednak z branżą projektowania wnętrz jesteśmy związani od 10 lat. Czerpiemy inspiracje nie tylko z aktualnych trendów, ale także otaczającego nas świata. Jako projektanci wnętrz nie boimy się aranżacyjnych wyzwań. Prawdziwy architekt to osoba, dla której najbardziej wymagający projekt stanie się źródłem przyjemności, doświadczenia i osobistej satysfakcji. Dlatego swoim obszarem działania wykraczamy daleko poza Bydgoszcz, gromadząc zadowolonych klientów z całego kraju.”

Jak sprawdza się to w praktyce? Już wkrótce będą  mogli przekonać się o tym nie tylko nasi klienci, dla których Autorska Pracownia Architektoniczna przygotowała specjalne rabaty na swoje usługi, ale wszyscy, którzy zaglądają na naszą stronę internetowąlub profil na Facebooku.