Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
Nowe mieszkania w Bydgoszczy gotowe do odbioru

Nowe mieszkania w Bydgoszczy gotowe do odbioru

Jak długo jesteśmy gotowi czekać na swoje wymarzone mieszkanie ? Jeżeli decydujemy się na zakup, gdy budowa dopiero się zaczęła, to musimy liczyć się z tym, że wprowadzimy się donaszego  M mniej więcej za 2 lata. To sporo czasu, prawda? Nie wszyscy chcą lub mogą czekać tak długo. Bydgoski rynek nieruchomości dla tych bardziej niecierpliwych ma ofertę mieszkań w stanie deweloperskim gotowych do odbioru. Mieszkanie deweloperskie na sprzedaż oferowane są także w wariancie: nowe mieszkanie pod klucz, czyli gotowe do zamieszkania. W ofercie Grupy Moderator dotychczas największym zainteresowaniem cieszyło się 2-pokojowe gotowe mieszkanie na osiedlu Industria, ale również wykończone i urządzone, tzw. pokazowe mieszkanie, w nowym budynku na osiedlu Leszczyńskiego Park szybko znalazło nabywców.

Mieszkania deweloperskie, standard i komfort

Nowe mieszkania w ofercie deweloperów muszą odpowiadać na rosnące oczekiwania i wymagania. Liczy się nie tylko lokalizacja i najbliższe otoczenie, ale także standard wykonania i funkcjonalne układy. Mieszkania deweloperskie często oferują także dodatkowe udogodnienia: komórki lokatorskie, wykończone tarasy lub własne ogródki. Winda oraz podziemna hala garażowa na nikim nie robią już wrażenia. Bydgoszcz prężnie się rozwija, a bydgoszczanie chcą mieszkać coraz lepiej, coraz wygodniej i znać wszystkie szczegóły inwestycji.

Rynek pierwotny – co oferuje?

Oferta sprzedaży nowych mieszkań w Bydgoszczy jest bardzo zróżnicowana jakościowo i cenowo. Jednak, aby kupić nowoczesne mieszkanie w centrum Bydgoszczy z określoną liczbą pokoi, spełniające nasze dodatkowe, indywidualne warunki, np. wysoki standard wykończenia i żeby takie mieszkanie było gotowe do odbioru, trzeba się w proces poszukiwania mocno zaangażować. Dlaczego? Bo nowych mieszkań, które czekają na swoich właścicieli, nie ma zbyt dużo.Budowa osiedla zazwyczaj dzielona jest na etapy, a deweloperzy starają się przed rozpoczęciem każdego kolejnego, sprzedać już posiadane, gotowe do odbioru mieszkania. Nowe mieszkania w ofercie deweloperów zazwyczaj znajdują nabywców w trakcie lub bezpośrednio po ukończeniu budowy. Jednak te najlepsze lokalizacje oferujące nowoczesne mieszkania w tak cenionych przez bydgoszczan dzielnicach jak np. Bielawy czy Bartodzieje, zazwyczaj rezerwowane są już na początkowym etapie prac.

Charakterystyka nowych mieszkań na sprzedaż od Grupy Moderator

Nowe inwestycje w Bydgoszczy powstają aktualnie we wszystkich dzielnicach miastach, ale najbardziej cenne i stosunkowo niełatwe do zdobycia, gdy chcemy szybko się wprowadzić, jest 1- lub 2-pokojowe gotowe mieszkanie w kameralnym budynku w centrum Bydgoszczy albo dzielnicy, która gwarantuje dobrą komunikację. Najlepiej, gdy lokalizacja spełnia kryterium miasta 15-minutowego, czyli gdy kwadrans pieszo lub komunikacją miejską wystarczy na zrealizowanie wszystkich podstawowych potrzeb.

 

Takie mieszkania poszukiwane są przez inwestorów i młodych ludzi, dla których często jest to pierwsze, własne lokum. Grupa Moderator na dobrą lokalizację i wysoki standard, który bezpośrednio wpływa na komfort mieszkania, stawia od lat. Oferta mieszkań deweloperskich to aktualnie kilkaset lokali w zróżnicowanych metrażach, lokalizacjach i terminach oddania. Nowe mieszkania na sprzedaż w Bydgoszczy dostępne są na osiedlach Industria,Symfonia, Avia, Leszczyńskiego Park oraz Ceramika. Różny stan zaawansowania inwestycji pozwala klientom na wybór.

 

Nowoczesne osiedla i kameralne budynki – co wybrać?

Mieszkanie w nowym budynku na kameralnym czy większym osiedlu? Lokalizacja w centrum czy w komfortowej, 15-minutowej odległości? Nowe inwestycje deweloperskie od Grupy Moderator dostępne są przy ulicy Chodkiewicza na Bielawach, przy Fordońskiej na Bartodziejach, Pomorskiej na Bocianowie i Horodelskiej oraz Leszczyńskiego na Szwederowie. Wkrótce oferta sprzedaży nowych mieszkań poszerzy się o kolejną inwestycję zlokalizowaną w śródmieściu.

 

W naszym artykule skupiamy się jednak na tych lokalach, w których zamieszkać można prawie od razu, bo są dostępne w budynkach oddanych do użytku. Mieszkania gotowe do odbioru dostępne są na osiedlu Industria przy ulicy Pomorskiejw budynku Cbudynku D oraz osiedlu Leszczyńskiego Park. To gotowa nowa inwestycja, po sąsiedzku, z którą powstaje, dla tych bardziej cierpliwych klientów, kolejny budynek. Warto też pytać doradców Grupy Moderator o nowe mieszkanie pod klucz, do którego można wprowadzić się w zaledwie kilka dni. Takie też pojawiają się w ofercie Grupy Moderator.

Udogodnienia w inwestycjach deweloperskich

Rynek pierwotny w Bydgoszczy proponuje nowe mieszkania o różnych powierzchniach. Wybór mieszkania inwestycyjnego rządzi się innymi prawami niż mieszkanie dla rodziny. Szczególnym zainteresowaniem inwestorów cieszą się 1 lub 2-pokojowe komfortowe mieszkania gotowe do zamieszkania. Krótki czas oczekiwania na mieszkanie oznacza szybsze jego wynajęcie i zarabianie. Inne kryteria biorą pod uwagę Klienci poszukujący mieszkań dla rodziny. Tutaj co prawda nadal kluczowa jest lokalizacja i wynikający z niej komfort życia, ale rodziny zwracają także uwagę na bliskość przedszkoli, szkół, przychodni, terenów zielonych oraz sklepów. Dobrze, gdy miejsce pasuje do stylu życia i potrzeb. Nie zawsze mieszkanie położone w centrum miasta jest najlepszym rozwiązaniem. Rodzina z małym dzieckiem na pewno dobrze poczuje się w przytulnym, nowym mieszkaniu z prywatnym ogródkiem zlokalizowanym w kameralnym budynku na nowym osiedlu. Takie mieszkania gotowe do odbioru w ofercie Grupy Moderator dostępne są na osiedlu Leszczyńskiego Park. Tutaj na pewno odnajdą się nie tylko zwolennicy Szwederowa!

Nowe mieszkania w ofercie deweloperów

Planując zakup mieszkania w Bydgoszczy, warto także wziąć pod uwagę dzielnice, które dynamicznie się rozwijają i są dobrze skomunikowane. Nie zawsze mieszkanie położone w ścisłym centrum miasta jest najlepszym wyborem. Grupa Moderator poleca nowoczesne osiedle Industria.Położone jest blisko ulicy Gdańskiej, co gwarantuje łatwy dojazd tramwajem zarówno do pracy, jak i tak lubianego przez bydgoszczan Myślęcinka. Doskonała infrastruktura oraz wiele udogodnień: sąsiedztwo żłobków, przedszkoli czy szkół, bliskość przychodni lekarskiej, lokali usługowych i sklepów ułatwia codzienne funkcjonowanie wszystkich mieszkańców osiedla. To dlatego Industria, oferując 2-pokojowe lub 3-pokojowe mieszkanie jest dobrym rozwiązaniem zarówno dla inwestorów, singli, jak i rodzin z dziećmi oraz seniorów.

 

Mieszkania gotowe do odbioru, gotowe do zamieszkania – czy warto?

Gdy decydujecie się na zakup mieszkania, warto wiedzieć, że proces inwestycyjny trwa ok. 18 miesięcy. Gdy dokonujemy zakupu na etapie przysłowiowej dziury w ziemi, możemy liczyć na duży wybór lokali z uwzględnieniem piętra, metraży, układu i np. stron świata. Wraz z postępem prac budowlanych oferta zazwyczaj jest coraz skromniejsza. Jednak, gdy najistotniejszy jest szybki zakup, odbiór kluczy i rozpoczęcie wykańczania lokalu, to szczerze polecamy mieszkania w stanie deweloperskim.

 

Zróżnicowana oferta mieszkań

Oferta mieszkań deweloperskich coraz częściej obejmuje także mieszkania wykończone pod klucz. Gdy kupujemy takie mieszkanie, to możemy wprowadzić się bezpośrednio po zakupie. Niestety ta wygoda będzie nas niemało kosztować. Może więc warto wybrać wariant pośredni? Nowe mieszkania w Bydgoszczy, które już zostały oddane do użytkowania i czekają na swoich nowych właścicieli? Bydgoski rynek nieruchomości oferuje nowe mieszkania o różnych powierzchniach, cenach, standardzie wykonania. Jeżeli planujecie zakup mieszkania jeszcze w tym roku, to gotowa, nowa inwestycja jest dobrym rozwiązaniem.