Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
Nowe mieszkania na nowym osiedlu Avia w Bydgoszczy

Nowe mieszkania na nowym osiedlu Avia w Bydgoszczy

Nowoczesne, kameralne i eleganckie budownictwo. Puszcza Bydgoska po sąsiedzku i centrum miasta w pobliżu. Prezentujemy nowość w naszej ofercie - Osiedle Avia.

 

Rozpoczynamy w 2 kwartale tego roku od dwóch budynków, połączonych podziemną halą garażową. W pierwszym etapie powstanie 80 mieszkań, dostosowanych do oczekiwań rynku i potrzeb mieszkańców. Także poszukiwane na rynku pierwotnym kawalerki oraz kompaktowe mieszkania dwupokojowe. Wszystkie mieszkania mają przestronne balkony.

Osiedle Avia to klasyczna stylistyka i eleganckie części wspólne. Elewacja utrzymana w piaskowej współgra z kolorystyką klatek schodowych i oświetleniem.  Urządzenie mieszkania może być łatwiejsze dzięki naszym Partnerom, którzy oferują rabaty na usługi i materiały oraz projektowanie. Ola i Michał Trojanowscy z APA Trojanowscy specjalnie dla nas przygotowali wizualizację jednego z mieszkań. Już teraz można zobaczyć, jak mogłoby wyglądać.

 

Teren osiedla to kolejny atut nowej inwestycji deweloperskiej. Rośliny, miejsca postojowe dla rowerów, mała architektura, plac zabaw dla dzieci, a po sąsiedzku Puszcza Bydgoska. Brzmi dobrze?