Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
Nowy dom w Osielsku - dla rodziny taniej!

Nowy dom w Osielsku - dla rodziny taniej!

12 tysięcy zniżki na nowoczesne domy na osiedlu m park w Osielsku przy ulicy Kolonijnej oferuje Moderator Inwestycje. Bydgoski deweloper od czerwca 2016 roku uczestniczy w programie KARTA DUŻEJ RODZINY, oferując jej posiadaczom specjalny rabat.  

Nowoczesne osiedle zostało zaprojektowane z myślą o rodzinach, które pragną połączyć komfort życia poza miastem z udogodnieniami oferowanymi przez gminę. Dojazd do centrum Bydgoszczy zajmuje około 15 minut. W pobliżu znajduje się szkoła z basenem, przedszkole, centrum handlowe, urząd gminy. Moderator oferuje 3 lub 4 pokojowe domy parterowe i piętrowe z garażem w bryle budynku. Powierzchnia mieszkalna wynosi od 68 m2 do 125 m2. Atutem są obszerne tarasy, zagospodarowany teren, przygotowane miejsce na kominek. Domy są energooszczędne i wyposażone w pompę ciepła. Najmniejsze kosztują tyle, ile mieszkanie w Bydgoszczy. Polecamy!

Program Karta Dużej Rodziny, działa od 16 czerwca 2014 r. Już ponad tysiąc firm, wspiera rodziny oferując ulgi na swoje produkty lub usługi. Karta przysługuje rodzinom, które mają przynajmniej trójkę dzieci, niezależnie od uzyskiwanych dochodów.