Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
Ogrzewanie podłogowe– rozwiązanie dla domów jednorodzinnych w m parku II

Ogrzewanie podłogowe– rozwiązanie dla domów jednorodzinnych w m parku II

Projektując osiedle m park 2 w Osielsku pod Bydgoszczą, uwzględnialiśmy rosnące oczekiwania Klientów. Ważne były też, wyzwania ekologiczne i ekonomiczne.

Dlatego wybraliśmy ogrzewanie podłogowe.

                  Jakie są  główne zalety ogrzewania podłogowego?

  • Elektryczne ogrzewanie podłogowe znakomicie nadaje się pod panele.
  • Zwiększa naszą wygodę.
  • Generuje oszczędność nawet do 12–15% rocznie

Co jeszcze zyskujemy?

  • Zdrowie i czas, który musimy poświęcić na sprzątanie.
  • Jest idealne dla alergików i astmatyków, bo w domu jest mniej kurzu.
  • Zdecydowanie łatwiej zaaranżować przestrzeń, w której na ścianach nie wiszą grzejniki
  • Umożliwia zastosowanie pompy ciepła.

Technologia budownictwa jednorodzinnego ciągle się zmienia, a nowoczesne rozwiązania uwzględniają współczesne potrzeby mieszkańców. Nasi klienci chcą mieszkać wygodnie i żyć dobrze. Szanują naturę i zrównoważony rozwój oraz swój budżet.

Cena ogrzewania podłogowego nie musi być jednak wysoka.

Jeżeli kupujemy dom od dewelopera, inwestorowi zazwyczaj udaje się wynegocjować ceny korzystniejsze od tych, które moglibyśmy uzyskać samodzielnie.

Zalet ogrzewania podłogowego jest naprawdę wiele, a rynku dostępnych jest wiele technologii, które pozwolą na jego zainstalowanie nie tylko w domu jednorodzinnych, ale także w mieszkaniu w bloku. Rosnące ceny energii również przyczyniają się do poszukiwania nowych, ekonomicznych rozwiązań.

04.03.2021

Co wytwarza największą ilość szkodliwego dla środowiska naturalnego, dwutlenku węgla? W niechlubnej statystyce największym szkodnikiem nie jest samochód, nawet jeżeli codziennie dojeżdżamy do pracy.Trucicielem jest ogrzewanie mieszkania lub domu i podgrzewanie wody użytkowej.

Czytaj dalej
21.01.2021

Panele fotowoltaiczne na dachach to coraz częstszy element krajobrazu Bydgoszczy. Fotowoltaika instalowana jest nie tylko na budynkach publicznych i domach jednorodzinnych. Pojawia się także na nowych osiedlach w budynkach wielorodzinnych.

Czytaj dalej