Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
Podsumowanie 2024 roku w Grupie Moderator

Podsumowanie 2024 roku w Grupie Moderator

Kończy się rok, a co za tym idzie warto poświęcić chwilę i zrobić podsumowanie, a szczególnie gdy rok obfitował w wiele wydarzeń.

 

Zatem zaczynamy!

W 2024 roku Grupa Moderator oddała do użytkowania 3 budynki o łącznej liczbie mieszkań – 286 - na 3 różnych osiedlach.

Tym samym inwestycję na Szwederowie – kameralne osiedle składające się z 3 budynków,  Leszczyńskiego Park – zakończyliśmy oddając ostatni trzeci etap. Z łezką w oku, ale oczywiście szczęśliwi, przekazujemy Państwu klucze do mieszkań, praktycznie zamykając tym samym sprzedaż Leszczyńskiego (na dzień publikacji zostały dosłownie 1 wolne mieszkanie).

 

Natomiast w przytupem weszliśmy na  Bielawy oddając do użytku pierwszy budynek naszej pięknej Symfonii, a także nie zwlekając, rozpoczęliśmy budowę budynku B. Symfonia to najbardziej prestiżowa lokalizacja w portfolio Moderatora. Nie dziwi fakt że, w październiku tego roku doceniono wyjątkowość Symfonii przyznając jej wyróżnienie w konkursie Arcydzieło Sztuki Budowlanej dla najlepszych inwestycje w regionie.

 

Pełną parą idzie także budowa i kolejne etapy naszej największej inwestycji - Industria. W tym roku oddaliśmy do użytkowania budynek E, który zamyka grupę budynków od ulicy Pomorskiej i wystartowaliśmy z budową budynku I. Tak, tak „i” jak idealnie! Idealnie się składa, że tak idealnie zlokalizowane! Z budynku I będzie można w 10 minut dojść pieszo do Dworca kolejowego Bydgoszcz Główna, zatem wszelkie podróże – małe i duże są na wyciągnięcie ręki.

 

Z wielką radością otwieramy nasze nowe Biuro Sprzedaży na parterze budynku Focha 12. Przykładamy wielką wagę do funkcjonalności i estetyki, aby pomieszczenia te jak najlepiej służyły naszym klientom i pracownikom.

 

Nawiązując - rok 2024 pod kątem sprzedażowym zamknęliśmy go na poziomie 213 sprzedanych mieszkań.

 

Nie próżnowaliśmy ani chwili i z wielką przyjemnością, w październiku tego, roku wzięliśmy udział w 14. Europejskim Kongresie Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach. Adam Gudell wystąpił jako gość panelu „Magia czerwonego dywanu. Inwestycje w film i city placement.” Także w tym roku rozpoczęły się zdjęcia do filmu "Dziadku, wiejemy" w reżyserii Olgi Chajdas, którego Grupa Moderator jest koproducentem. Jesteśmy głęboko przekonani, że również ten film zdobędzie uznanie widzów i krytyków nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Premierę przewidziano na 2025 rok, a w obsadzie będzie można zobaczyć takich wybitnych aktorów jak Jan Peszek czy Agnieszka Grochowska.

 

W tym roku podjęliśmy także decyzję o kontynuacji sponsorowania naszej bydgoskiej drużyny żużlowej Polonia Bydgoszcz. Sport jest nam wyjątkowo bliski a szczególnie ten – lokalny. Chłopaki jesteśmy z Wami całym sercem i kibicujemy Wam podczas każdego meczu!

 

Grupa Moderator ma bardzo ambitne plany, więc mamy pewność, że rok 2025 będzie również obfitował w wiele satysfakcjonujących zdarzeń i wyzwań. Rękawy mamy już zakasane! 

Jesteśmy gotowi na działania!