Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
Program partnerski

Program partnerski

Zniżki i rabaty dla klientów bydgoskiego dewelopera

Rabaty, ulgi i promocje na artykuły budowalne, wyposażenie wnętrz i inne usługi już wkrótce specjalnie dla Moderatora, zaproponują najlepsze bydgoskie salony. Deweloper dla swoich klientów przygotował Program Partnerski. Udział w programie do tej pory zadeklarowali m.in. firmy Euforma, Cerstyl, Wczasowa 10, Red Term czy Elektrodom.

Już wkrótce kupując dowolny, mieszkalny lub użytkowy lokal od bydgoskiego dewelopera, klienci będą otrzymywać specjalną kartę upoważniającą do korzystania z programu rabatowego na zasadach i warunkach określonych przez Partnerów Biznesowych w dniu skorzystania przez Klienta z karty. W praktyce oznacza to np. 10% na wszystkie meble w salonie Euforma, 10% na usługi projektowe architekt Izy Gajewskiej i np. 15 % na płytki i mozaiki w salonie Cerstyl czy 30% zniżki na grzejniki łazienkowe w firmie Red Term. Inaugurację Programu Partnerskiego zaplanowano na jesienne targi mieszkaniowe, które odbędą się 15-16.10.2015 w Artego Arena.
Aktualny spis Partnerów Biznesowych oferujących rabaty w ramach Programu Partnerskiego dostępny będzie w siedzibie spółki Moderator Inwestycje, przy ulicy Focha 12 w Bydgoszczy oraz na stronie internetowej www.moderator-inwestycje.pl.

Partnerzy:

27.09.2016

Zapraszamy na stoisko Moderatora, hala Artego Arena, stoisko 52 Nowoczesne domy, stylowe kamienice, funkcjonalne mieszkania, komfortowe apartamenty. Zawsze dobre lokalizacje. Zapraszamy 15 i 16 października na 16. targi mieszkaniowe w Bydgoszczy, hala Artego Arena, stoisko 52. Podczas targów oczekiwana premiera kamienicy Cieszkowskiego 4. Najnowsza inwestycja zlokalizowana jest przy – jak twierdzą jej mieszkańcy – najpiękniejszej ulicy Bydgoszczy. Zrewitalizowaną staraniem dewelopera kamienicę przy ulicy Cieszkowskiego, zaprojektował Józef Święcicki.

Czytaj dalej
15.09.2016

Relacja bydgoszczanki, Marty Majerskiej Spitsbergen, to największa wyspa Norwegii, położona w archipelagu Svalbard, na Morzu Arktycznym. Od wielu lat polscy naukowcy i badacze uczestniczą w wyprawach na daleką Północ, aby prowadzić badania glacjologiczne, hydrologiczne, geomorfologiczne i klimatologiczne. Stacja Polarna Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w północnej części nadmorskiej równiny Kaffiøyra jest najdalej na północ wysuniętą polską jednostką badawczą. Jedną z uczestniczek tegorocznej, sierpniowej wyprawy była też Marta Majerska, bydgoszczanka.

Czytaj dalej