Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
PROGRAM PARTNERSKI CERSTYL

PROGRAM PARTNERSKI CERSTYL

Wyjątkowe rabaty w Cerstyl Bydgoszcz

Wystarczy posiadać kartę Programu Partnerskiego Moderatora, aby korzystać z wyjątkowo atrakcyjnej gamy zniżek u naszych partnerów. CERSTYL zajmuje się profesjonalnym doradztwem, doborem i sprzedażą płytek ceramicznych wszelkiego rodzaju, kompletacją oraz sprzedażą ceramiki i armatury, wanien, kabin, mebli oraz akcesoriów łazienkowych, a także materiałów i systemów do montażu płytek, armatury i ceramiki sanitarnej.

CERSTYL to firma ukierunkowana na klienta wymagającego, poszukującego najlepszych rozwiązań stylistycznych, designerskich oraz jakościowych, oferująca ekskluzywne i niepowtarzalne, markowe materiały wykończeniowe do łazienek i salonów, na tarasy, elewacje, schody, baseny. Dlatego trzon swojej oferty CERSTYL oparł na najlepszych producentach płytek i mozaik z Włoch oferujących najwyższy styl & design na świecie. W ceramice i armaturze sanitarnej CERSTYL stawia włoski design oraz na jakość i niezawodność, gwarantując tym samym stylistycznym i estetycznym wyborom długoletnią żywotność.

  • WIĘCEJ INFORMACJI O PROGRAMIE
14.12.2016

Moderator Inwestycje składa serdeczne życzenia

Czytaj dalej
12.12.2016

Spotkanie mieszkańców kamienicy Kamienica przy ulicy Zamoyskiego 4 w Bydgoszczy, ma swoją piękną i długą historię. Dzisiaj, dzięki nowym właścicielom i staraniom dewelopera Moderator Inwestycje, odzyskała dawną świetność. Mieszkania w kamienicy mają wiele zalet i stale zwiększające się grono wielbicieli. Mieszkańcy Zamoyskiego 4 spotkali się na uroczystej kolacji w restauracji Western, na którą zaprosił Adam Gudell – prezes spółki Moderator Inwestycje. Rozmowom i anegdotom nie było końca, i to w wielu językach. Mieszkańcy kamienicy pochodzą z wielu rejonów świata, w tym z Norwegii, Ukrainy, a nawet Chin.

Czytaj dalej