Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
PROGRAM PARTNERSKI: REDTERM

PROGRAM PARTNERSKI: REDTERM

Zniżki na produkty grzewcze

Łazienka to pomieszczenie, w którym utrzymywanie odpowiednio wysokiej, komfortowej temperatury jest szczególnie istotne. Niezależnie czy łazienka jest mała czy duża, dobrze dobrany grzejnik rozwiąże problem z jej ogrzewaniem. Warto zwrócić uwagę na jego funkcjonalność i trwałość. Odpowiednio dobrany grzejnik, nie tylko uatrakcyjni jej wygląd, ale także stworzy dodatkową przestrzeń na suszenie ręczników i ubrań. Opłaca się wybrać taki grzejnik, który będzie służył przez wiele lat.

Innym, równie popularnym rozwiązaniem może być zastosowanie ogrzewania podłogowego. Może ono stanowić wyłączny system grzewczy w pomieszczeniu lub uzupełniać tradycyjne ogrzewanie grzejnikowe. Ogrzewana posadzka w łazience to wyjątkowo nieocenione rozwiązanie.

REDterm – nowa bydgoska hurtownia techniki grzewczej i sanitarnej klientom Moderatora udziela nawet 30% zniżki na grzejniki łazienkowe, 40% na klimatyzację i 20 % na urządzenia grzewcze. Firma gwarantuje najwyższej jakości produkty i najlepsze ceny. 35 000 pozycji asortymentowych dostępnych jest od ręki, a nawet najtrudniejsze zamówienia zostaną zrealizowane w terminie od 24 do 48 godzin.

  • PRZECZYTAJ WIĘCEJ O PROGRAMIE PARTNERSKIM
14.02.2017

Finał konkursu Zorganizowany przez nas konkurs „Bydgoskie kamienice –ludzie i zdarzenia” został rozstrzygnięty. Autorzy zwycięskich prac, przywołując obrazy osadzone w realiach ulicy Śląskiej, Focha czy Mazowieckiej, zadbali nie tylko o historyczne detale i dokumentalny walor swoich opowiadań, ale także o emocje towarzyszące wspomnieniom.

Czytaj dalej
31.01.2017

Liczne zniżki we Wczasowa 10 Showroom Wczasowa 10 architekt Izy Gajewskiej powstał z potrzeby stworzenia miejsca kompleksowego, w którym projekt łączy się z realizacją i wyposażeniem, a design to forma, która ma służyć stylowi życia. Na przestrzeni 300m2 i 6m wysokości znajdziemy wszystkie płaszczyzny projektowe, potrzebne do stworzenia wnętrza nowoczesnego i niebanalnego. W ofercie szeroki asortyment produktów designerskich:

Czytaj dalej