Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
PROGRAM PARTNERSKI: WCZASOWA 10

PROGRAM PARTNERSKI: WCZASOWA 10

Autor: Iza Gajewska.Liczne zniżki we Wczasowa 10

Showroom Wczasowa 10 architekt Izy Gajewskiej powstał z potrzeby stworzenia miejsca kompleksowego, w którym projekt łączy się z realizacją i wyposażeniem, a design to forma, która ma służyć stylowi życia. Na przestrzeni 300m2 i 6m wysokości znajdziemy wszystkie płaszczyzny projektowe, potrzebne do stworzenia wnętrza nowoczesnego i niebanalnego. W ofercie szeroki asortyment produktów designerskich: wielkoformatowe płyty Laminam, włoskie gresy, płyty meblowe Cleaf, sprzęt AGD – Miele, automatyczne biokominki Planika i szereg innych. W10 to również minimalistyczny design mebli i akcesoriów wiodących producentów włoskich i skandynawskich jak Vibia, Saba Italia, Midj, Gubi, Muuto, Normann Copenhagen czy Menu. To miejsce ultranowoczesnych rozwiązań, gdzie design to forma, która ma służyć stylowi życia: funkcjonalna, minimalistyczna, utrzymana w ekotrendzie. W programie partnerskim Moderatora, Iza Gajewska oferuje 10% zniżki na usługi projektowe i artykuły wyposażenia wnętrz.

„W projektowaniu najbardziej cenimy szczerość i prostotę … ze szczyptą designu. Rozumiemy jednak, że prostota w najlepszym wydaniu wymaga perfekcji. Dlatego projektując kładziemy szczególny nacisk na rolę detali i precyzyjnie dobranych materiałów. Wierzymy w moc tych najbardziej naturalnych, prawdziwych, takich jak kamień, beton, drewno i szkło. Stawiamy na ich unikalność, trwałość i ponadczasowość.” – mówi Iza Gajewska.

  • PROGRAM PARTNERSKI SZCZEGÓŁY
18.01.2017

Skorzystaj z programu MDM – nowa pula dopłat To rządowy program, którego celem jest pomoc młodym ludziom w zakupie nowego mieszkania lub domu jednorodzinnego. Wysokość dofinansowania zależy m.in. od naszego stanu rodzinnego, miejsca zamieszkania oraz tego, czy decydujemy się na zakup z rynku pierwotnego czy wtórnego. Suma, którą uzyskamy biorąc udział w programie może zastąpić wymagany przez bank wkład własny lub go uzupełnić.

Czytaj dalej
16.01.2017

Rabaty, zniżki, ulgi w salonie Euforma Projekty mebli i dodatków do wnętrz od polskich projektantów stają się coraz bardziej popularne i pożądane. Doceniamy dobry design oraz wysoką jakość rodzimych produktów. Polskie firmy otrzymują również coraz więcej nagród. Salon Euforma to polski design w europejskiej formie. Miejsce dla osób ceniących dobre wzornictwo, niepowtarzalność i jakość produktów. Salony meblowe w Bydgoszczy i Warszawie oferują najszerszy wybór nowoczesnych, polskich mebli, dodatków, oświetlenia i sztuki. Dzięki bogatej ofercie w jednym miejscu można kompleksowo wyposażyć swoje mieszkanie, biuro, lub restaurację.

Czytaj dalej