Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
Nowe mieszkania na Gimnazjalnej w super cenie

Nowe mieszkania na Gimnazjalnej w super cenie

Dobry adres, dobra energia i wyjątkowo dobra cena! Tylko 5113 za m2.
W promocyjnej cenie mieszkanie nr 4D przy Gimnazjalnej 6.

Przestronny salon z aneksem kuchennym, kameralna sypialnia łazienka i przedpokój - 39,10 m2 klimatycznej przestrzeni, idealnej do urządzenia w stylu hygge. Cena199 900 pln. Polecamy!

O wskazówki dotyczące aranżacji w tym stylu poprosiliśmy młodych bydgoskich architektów,Olę i Michała Trojanowskich. Jak twierdzą, takie wnętrza charakteryzują się obecnością przedmiotów nieprzypadkowych, najlepiej takich, z którymi wiążą się nasze wspomnienia. Stół może być po babci, lustro z pchlego targu, drewniane krzesła, nie od kompletu, a filiżanki np. z IKEA. Nowe i stare pasuje do siebie we wnętrzach hygge. Ważne jest, aby było miło i przytulnie.

Co jeszcze? Zdjęcia bliskich, miękkie pledy, wygodne fotele, koniecznie dużo lamp, bo światło ma szczególne znaczenie. Styl narodził się przecież w Danii, gdzie prawie połowa dni w roku jest pochmurna i deszczowa.  Zdaniem naszych projektantów, hygge to także kolory, naturalne materiały i rośliny. Im ich więcej, tym lepiej. Kwiaty w aranżacji hygge sadzimy dosłownie wszędzie, nawet w miejscach nieoczywistych. Zamiast doniczek możemy użyć starego imbryka, misy na owoce czy nawet garnka. Popularne pastele uzupełniane są nasyconymi kolorami dodatków, w tym także dywanów. Ten nieobecny przez wiele lat w nowoczesnych aranżacji, element, wraca we wnętrzu hygge z nową energią, dodając ciepła, miękkości i przytulności.

Czy nie byłoby miło mieszkać w takim wnętrzu na ulicy Gimnazjalnej? Zapraszamy. Tylko teraz to wyjątkowe mieszkanie w odrestaurowanej i zmodernizowanej kamienicy można kupić za 199 900 pln.