Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
Relacja z 16. Targów Mieszkaniowych w Bydgoszczy

Relacja z 16. Targów Mieszkaniowych w Bydgoszczy

Elegancja na targach mieszkaniowych

16. Targi Mieszkaniowe w Bydgoszczy dobiegły końca. Podczas tegorocznej edycji nasz zespół zaprezentował osiedle domów jednorodzinnych M Park, komfortowe apartamenty Gołębia 33 oraz piękną, wybudowaną w 1900 roku kamienicę „Cieszkowskiego 4”, projektu Józefa Święcickiego.

Zgodnie ze swoją misją postawiliśmy na elegancję, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz jakość. Na stoisku pojawiły się gustowne szarości w połączeniu z granatem, szczegółowe makiety oraz ściany multimedialne w postaci ekranów ciekłokrystalicznych. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za liczne przybycie na nasze stoisko, zainteresowanie naszymi inwestycjami oraz wymianę cennych doświadczeń. Z Państwa uznaniem spotkał się także wygląd naszego stoiska.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami oraz do odwiedzenia naszej siedziby.

Relacja z 16. Targów Mieszkaniowych w Bydgoszczy
Relacja z 16. Targów Mieszkaniowych w Bydgoszczy
Relacja z 16. Targów Mieszkaniowych w Bydgoszczy
Relacja z 16. Targów Mieszkaniowych w Bydgoszczy
12.10.2016

Społeczna odpowiedzialność biznesu Moderator Inwestycje realizując zasady społecznej odpowiedzialności biznesu wspiera aktywność sportową młodzieży z Bydgoszczy, uczestniczącej w zajęciach Akademii Piłkarskiej Klubu Sportowego Chemik. W Bydgoskim Klubie Sportowym „Chemik” trenuje obecnie blisko 500 młodych piłkarzy. Wszystkie zespoły młodzieżowe występują w rozgrywkach Kujawsko – Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. Klub prowadzi klasy sportowe o profilu piłka nożna w Zespole Szkół nr 26 im. Huberta Wagnera oraz w XI Liceum Ogólnokształcącym im. Bydgoskich Olimpijczyków.

Czytaj dalej
03.10.2016

Bydgoski deweloper remontuje kolejną kamienicę w Bydgoszczy Ulica Augusta Cieszkowskiego w Bydgoszczy nosi imię tego wybitnego Polaka od 1920 roku i łącząc ulicę Gdańską i Pomorską, tworzy współcześnie unikatową, śródmiejską przestrzeń, która zachwyca zarówno bydgoszczan jak i turystów. – Początkowo na ul. Cieszkowskiego miałem tylko swoje biuro. – komentuje Gareth Smith, mieszkaniec jednej z kamienic. – Mieszkanie podobało się naszej rodzinie tak bardzo, że postanowiliśmy tutaj zamieszkać. Lubimy to miejsce ze względu na architekturę budynków, których cenne ornamenty zostały zachowane i odrestaurowane przez konserwatorów. Niektóre z budynków są starsze niż historia państwowości w Australii, z której pochodzę. Kiedy moi przyjaciele i rodzinna z Australii przyjeżdżają do nas w odwiedziny,

Czytaj dalej