Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
UEFA Euro 2016. Wyniki meczu Polska – Ukraina

UEFA Euro 2016. Wyniki meczu Polska – Ukraina

Jaki będzie wynik meczu Polska – Ukraina na UEFA Euro 2016?

Wśród pracowników Moderator Inwestycje nie brakuje zagorzałych kibiców piłki nożnej. Przed nami kolejny trudny mecz UEFA Euro 2016. Czy Polacy wyjdą z grupy? Czy Polska wygra piłkarskie Mistrzostwa Europy? Te pytania pozostają jeszcze bez odpowiedzi. Jak zwykle w przypadku wielkich sportowych wydarzeń w Bydgoszczy, relacja na żywo będzie możliwa dzięki lokalnym pubom, pełnym kibiców piłki nożnej.

Poznajcie najczęściej typowane wyniki meczu Polska – Ukraina według zarządu Moderator Inwestycje.


13.06.2016

Panel dyskusyjny Bydgoszcz UrodziNOVA. Moderator Inwestycje na panelu Homesquare.pl 670. urodziny Bydgoszczy to doskonały pretekst do podsumowań oraz dyskusji na temat aktualnej wizji rozwoju miasta. W ubiegły czwartek, dzięki inicjatywie Homesquare.pl, spółka Moderator Inwestycje miała okazję uczestniczyć w spotkaniu Bydgoszcz UrodziNOVA. Podczas wielu prezentacji architektów i dyskusji prelegentów, poznaliśmy pomysły na architektoniczną przyszłość Bydgoszczy.

Czytaj dalej
08.06.2016

Bezpłatne porady prawne w Bydgoszczy Wynajmujesz, budujesz, a może dopiero planujesz? Nie wiesz jak poradzić sobie z uciążliwym lokatorem, co kryją w sobie księgi wieczyste i dlaczego warto uważnie je czytać? 5 lipca startujemy z cyklem Moderator Radzi. Najpierw zapraszamy do skorzystania z darmowych porad naszego eksperta, doświadczonego prawnika. Moderator Radzi to bezpłatna propozycja porad udzielanych przez naszych specjalistów z wybranych dziedzin (między innymi: prawo, nieruchomości, podatki, remonty, projektowanie wnętrz).

Czytaj dalej