Wirtualne Biuro Moderatora. Nowe mieszkania w Internecie
21.10.2020

Wirtualne biuro Moderatora.
Nowe mieszkanie lub dom z internetu?

 • Spotkajmy się wirtualnie

Kompleksowy system wirtualnej obsługi wdrożyliśmy w Grupie Moderator na początku pandemii. Chcieliśmy, aby Klienci czuli się bezpiecznie i w komfortowych dla siebie warunkach mogli poznać nie tylko naszą ofertę, ale także wszystkie inne proponowane przez nas udogodnienia. Praktyczne doświadczenie, które nabyliśmy podczas wiosennej akcji „zostań w domu” pozwoliły nam na przygotowanie kolejnych, wygodnych dla Klienta rozwiązań. 

 • Co proponujemy?

Na życzenie klienta możemy ograniczyć fizyczny kontakt, poprzez internetowe lub telefoniczne połączenie z naszym doradcą. Możecie Państwo skorzystać z wideo rozmowy (aplikacja Whatsapp 796 606 606), spotkać się z nami w biurze lub zamówić wizytę online na budowie. Nasi doradcy, w Państwa imieniu, odwiedzą interesującą Was inwestycję, pokażą mieszkanie lub dom.

Wstępnej selekcji nasi Klienci mogą dokonać na stronie internetowej, gdzie dostępne są wirtualnie spacery, m.in. po osiedlu m park i wybranych domach. Możemy też zajrzeć do mieszkań na osiedlu Avia i Industria. 

Aby ułatwić zakup, poza wizualizacjami i wirtualną opieką doradcy, pomagamy też w załatwianiu formalności. Jesteśmy do dyspozycji online i stacjonarnie. Nasze Biuro przy ulicy Focha 12 w Bydgoszczy, działa od 8.30 do 16.00, a doradcy zaopiekują się Państwem z zachowaniem reżimu sanitarnego i zapewnią bezpieczną obsługę.

  13.10.2020

  Nowe mieszkania w Bydgoszczy. Kolejny etap osiedla AVIA

  Więcej

  24.09.2020

  Agnieszka Holland w kinie Pomorzanin. Premiera filmu Szarlatan w Bydgoszczy.

  Więcej