Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
Wirtualne Biuro Moderatora. Nowe mieszkania w Internecie

Wirtualne Biuro Moderatora. Nowe mieszkania w Internecie

  • Spotkajmy się wirtualnie

Kompleksowy system wirtualnej obsługi wdrożyliśmy w Grupie Moderator na początku pandemii. Chcieliśmy, aby Klienci czuli się bezpiecznie i w komfortowych dla siebie warunkach mogli poznać nie tylko naszą ofertę, ale także wszystkie inne proponowane przez nas udogodnienia. Praktyczne doświadczenie, które nabyliśmy podczas wiosennej akcji „zostań w domu” pozwoliły nam na przygotowanie kolejnych, wygodnych dla Klienta rozwiązań. 

  • Co proponujemy?

Na życzenie klienta możemy ograniczyć fizyczny kontakt, poprzez internetowe lub telefoniczne połączenie z naszym doradcą. Możecie Państwo skorzystać z wideo rozmowy (aplikacja Whatsapp 796 606 606), spotkać się z nami w biurze lub zamówić wizytę online na budowie. Nasi doradcy, w Państwa imieniu, odwiedzą interesującą Was inwestycję, pokażą mieszkanie lub dom.

Wstępnej selekcji nasi Klienci mogą dokonać na stronie internetowej, gdzie dostępne są wirtualnie spacery, m.in. po osiedlu m park i wybranych domach. Możemy też zajrzeć do mieszkań na osiedlu Avia i Industria. 

Aby ułatwić zakup, poza wizualizacjami i wirtualną opieką doradcy, pomagamy też w załatwianiu formalności. Jesteśmy do dyspozycji online i stacjonarnie. Nasze Biuro przy ulicy Focha 12 w Bydgoszczy, działa od 8.30 do 16.00, a doradcy zaopiekują się Państwem z zachowaniem reżimu sanitarnego i zapewnią bezpieczną obsługę.