Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
Wirtualny spacer po nowych mieszkaniach na osiedlach Industria i Avia

Wirtualny spacer po nowych mieszkaniach na osiedlach Industria i Avia

Bezpłatnie, bez zobowiązań i konieczności wychodzenia z domu. Wirtualne spacery po nowych mieszkaniachna osiedluAviai Industria dostępne są na naszej stronie internetowej.

Widziałeś to oczyma wyobraźni? Tu szafa, a tam stół. Wygodny fotel i kanapa? I koniecznie dużo półek na książki. Teraz  możesz wyręczyć swoją wyobraźnię i skorzystać z przygotowanej przez specjalistów aranżacji wybranego wnętrza. Zupełnie za darmo. Lubisz styl skandynawski ? A może klasyczny minimalizm?

Grupa Moderator prezentuje SPACERY 3D. Wybierzesz się z nami na wycieczkę? Serdecznie zapraszamy. Jeżeli potrzebujesz kompaktowej, ale komfortowej przestrzeni, to może spodoba Ci się taka kawalerka? Jednopokojowe mieszkanie w budynku B na osiedlu Avia ma powierzchnię ponad 30 mkw, przestronny pokój dzienny z aneksem kuchennym oraz łazienka o wielkości 3.84 mkw tworzą wyjątkowo przytulną całość. A może spodoba Ci się takie, również jednopokojowe mieszkanie. Jeżeli potrzebujesz większego, ustawnego mieszkania z oddzielną sypialnią,  w tej samej lokalizacji proponujemy 2 pokoje.

Osiedle Avia położone jest przy ulicy Horodelskiej na Szwederowie, po sąsiedzku z Puszczą Bydgoską.

Jeżeli preferujecie ścisłe centrum Bydgoszczy, to zapraszamy na spacer 3D po mieszkaniach na nowym osiedlu Industria.

Może Twojej większej rodzinie, spodoba się 3 pokojowe mieszkanie z przestronnym balkonem?

A może inny metraż? Inwestorom polecamy kompaktowe mieszkania. Na przykład położoną na 5.piętrze kawalerkę o powierzchni  niespełna 27 mkw.

Zachęcamy do korzystania z wirtualnego spaceru. Taka bezpłatna aranżacja może być gotowym rozwiązaniem lub źródłem inspiracji czy uzupełnieniem własnych pomysłów.