Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
Wirtualny spacer po osiedlu M Park

Wirtualny spacer po osiedlu M Park

Wybierz swój dom i sprawdź, jak będzie wyglądać
 

M Park zlokalizowany w Osielsku pod Bydgoszczą, to osiedle 56 nowoczesnych i energooszczędnych domów. To wyjątkowa alternatywa dla rodzin z dziećmi, którzy cenią sobie spokój i przyjemność z posiadania własnego ogrodu . Lokalizacja na ulicy Kolonijnej pozwala na wygodne korzystanie z udogodnień komunikacji miejskiej oraz punktów usługowych.

Wirtualny spacer to specjalna aplikacja, pozwalająca na zapoznanie się z rozkładem funkcjonalnym osiedla M Park oraz domów w zabudowie bliźniaczej, szeregowej, parterowej i piętrowej. Każdy, kto skorzysta z aplikacji, będzie mógł zwiedzić dom, który może już wkrótce stać się jego własnością.
– 4 typy domów
– możliwość zwiedzania na piechotę
– widok 2D i 3D
– oglądaj dom ze wszystkich stron i zaplanuj jego aranżację

20.10.2016

Budownictwo mieszkaniowe – współczesne trendy i kierunki Deweloper Moderator Inwestycje podpisał umowę o współpracy z Uniwersytetem Technologiczno-Przyrodniczym im. J. J. Śniadeckich w Bydgoszczy. Strony zadeklarowały wspólne działania w zakresie prac badawczych, projektowo-konstrukcyjnych, analitycznych i wdrożeniowych, dotyczących budownictwa mieszkaniowego. Moderator Inwestycje, realizując cele społecznej odpowiedzialności biznesu, w ramach podjętej współpracy z Wydziałem Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy ogłasza konkurs pt. „Budownictwo mieszkaniowe- współczesne trendy i kierunki”.

Czytaj dalej
19.10.2016

Elegancja na targach mieszkaniowych 16. Targi Mieszkaniowe w Bydgoszczy dobiegły końca. Podczas tegorocznej edycji nasz zespół zaprezentował osiedle domów jednorodzinnych M Park, komfortowe apartamenty Gołębia 33 oraz piękną, wybudowaną w 1900 roku kamienicę „Cieszkowskiego 4”, projektu Józefa Święcickiego. Zgodnie ze swoją misją postawiliśmy na elegancję, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz jakość. Na stoisku pojawiły się gustowne szarości w połączeniu z granatem, szczegółowe makiety oraz ściany multimedialne w postaci ekranów ciekłokrystalicznych.

Czytaj dalej