Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
Własny dom z ogrodem poszukiwany

Własny dom z ogrodem poszukiwany

         Pandemia koronawirusa i przymusowa izolacja, której doświadczyliśmy, wywiera znaczący wpływ na preferencje poszukujących nieruchomości. Domy, koniecznie z ogrodem, zyskują coraz więcej zwolenników. Ten ogólnopolski trend zauważyliśmy także w Bydgoszczy. 

Tak blisko miasta, tak blisko lasu

Nowe domy w zabudowie szeregowej lub bliźniaczej, położone w podbydgoskim Osielsku cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Jedną z zalet oferowanych przez Grupę Moderatordomów jest możliwość indywidualnej konfiguracji, dopasowanej do potrzeb i oczekiwań nowych właścicieli. Garaż lub wiata, miejsce na kominek, taras, to tylko niektóre elementy podlegające personalizacji.

Aktualnie powstaje kolejny etap tego ogrodzonego i zagospodarowanego osiedla. Mieszkańcy doceniają bliskość lasu i nowoczesny, uporządkowany teren. Lokalizacja pozwala na szybkie dotarcie do Bydgoszczy lub skorzystanie z pobliskiej infrastruktury: szkoły, przedszkola, urzędu gminy, sklepów i punktów usługowych.

Mniejszy czy większy?  Piętrowy czy parterowy?

 Zainteresowaniem cieszą się zwłaszcza kompaktowe domy parterowe. Idealne dla rodziny z dziećmi lub seniorów. Obszerny salon z aneksem kuchennym o łącznej powierzchni ponad 31 m2, to miejsce wspólnego spędzania czasu, a dwie oddzielne sypialnie pozwolą na prywatność podczas odpoczynku. Duży przedpokój i przedsionek pozwolą na praktyczne zorganizowanie przestrzeni i funkcjonalne jej rozplanowanie. Osielsko to lokalizacja najczęściej wskazywana przez bydgoszczan, jako dobre miejsce do zamieszkiwania, a oferta Grupy Moderator stanowi dobrą alternatywę dla mieszkania w mieście.