Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
Wyprzedaż rocznika 1900

Wyprzedaż rocznika 1900

Mieszkanie w kamienicy. Wyjątkowa cena

Deweloper Moderator Inwestycje zaprasza na Wyprzedaż Rocznika. W ofercie wybrane modele z 1900 roku tańsze o 10 tysięcy! Tylko do 30 stycznia 2017 roku

Cieszkowskiego 4

Mieszkanie nr 8 zlokalizowane na 3 piętrze zaprojektowanej przez Józefa Święcickiego kamienicy przy ulicy Cieszkowskiego 4 w Bydgoszczy ma 62 metry: 3 pokoje i loggię. Budynek poddano kompleksowej renowacji. Wymieniono: stolarkę okienną, instalację elektryczną oraz instalację wodno-kanalizacyjną. Dla wygody mieszkańców zainstalowano windę. Kamienica jest w pełni opomiarowana.

Zamoyskiego 4

Mieszkanie nr 8 mieści się na 3 piętrze eklektycznej kamienicy zaprojektowanej przez Viktora Petrikowskiego przy ulicy Zamoyskiego 4. Mieszkanie jest dwupoziomowe, ma 3 pokoje i 2 łazienki. Przestrzeń zapewnia komfort. Otoczenie, poczucie luksusu. Kamienica poddana została pełnej renowacji, jest w pełni opomiarowana i wyposażona w windę.

Villa Kwiatowa

Mieszkanie nr 8 to trzecie piętro Villi Kwiatowej, przy ul. Pomorskiej 35, narożnej kamienicy zaprojektowanej przez Fritza Weidnera w stylu eklektycznym. Wysokość i wielkość pomieszczeń oraz wykusze pozwalają na stworzenie przestronnego, eleganckiego wnętrza w tradycyjnym lub nowoczesnym stylu. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 86 metrów ma piękną loggię i zachowany ceramiczny piec z przełomu wieków.

15.11.2016

Argumenty za kupieniem nowego mieszkania Powodów jest przynajmniej kilka. Pierwszym argumentem za kupieniem inwestycji od dewelopera, jest obowiązek przygotowania przez niego prospektu informacyjnego. Deweloper zobowiązany jest do przedstawienia nabywcom szczegółowych informacji o mieszkaniu – wiemy zatem, co kupujemy. Po drugie, podpisujemy umowę deweloperską, wiemy za ile i na jakich warunkach kupujemy mieszkanie oraz kiedy będziemy mogli się wprowadzić. Umowa deweloperska zawierana jest w formie aktu notarialnego i co ważne, przepisy określają, że przy zawieraniu takiej umowy, kosztami notarialnymi dzielą się po połowie, deweloper i nabywca.

Czytaj dalej
10.11.2016

Historia, mieszkańcy i inicjatywy Konrad Wina Wybrane to winiarski projekt Marka Kondrata, który ma swoją filię również w Bydgoszczy. Zlokalizowany na ul. Cieszkowskiego sklep z winami, to miejsce, w którym można poznać bogatą ofertę specjalnie wyselekcjonowanych win. Organizowane są tu także degustacje i spotkania. O życiu i historii ul. Cieszkowskiego opowiada Łukasz Panfil.

Czytaj dalej